2021

20.04.2021 Ogłoszenia 1. Pranie bielizny kościelnej 2. Wojsko- szczepimy się! 3. Pogrzeb Ks. Proboszcza z Ostrowa Wlkp 
– (2’09”) Jaka pomoc dla żywych i umarłych z nowej mszy?
– (5’45”) Do czego służy korporał, puryfikaterz i bursa, i co powinno się  dziać z bielizną ołtarzową, kościelną po konsekracji ? Jak to wygląda w Tradycji, a jak jest, a być nie powinno w NOM.
– O miłości ofiarnej, która rodzi się w kapłanie z osobistej dbałości o bieliznę kościelną. (Porównanie matka-pieluszki, kapłan- bielizna ołtarzowa)
– (25’50”) Biskup Józef Guzdek, biskup polowy Wojska Polskiego kieruje odezwę do żołnierzy WP odezwę “Szczepimy się!”- komentarz
– Zdrajca Boga, Kościoła i  człowieka, który namawia ludzi nie do szczepień, tylko do eksperymentu medycznego
– Do sprawdzenia u dr. Hałata, inf. o tym, że Episkopat Polski wystosował dokument, w którym stwierdził, że wszystkie szczepienia p.covid ,swoje pochodzenie biorą z materiału uzyskiwanego w wyniku aborcji
– Biskup Rzymu Franciszek przykładem kanibalizmu dla wiernych Kościoła (poprzez fizjologiczne przyjęcie, wszczyknięcie do organizmu produktu pochodzącego z żywego, abortowanwgo dziecka).
– Co ma Biskup Rzymu do szczepień? Biskup  Rzymu, czy mason, antychryst?
– Dziękować Bogu, że w czasach PRL-u nie było w polskim wojsku kapelanów, jeśli mieliby być tacy jak bp Guzdek
– Apel Ks. Michała Woźnickiego SDB “Nie szczepcie się żołnierze i nie noście szmat na buzi!”
– (34’44”) “Nowy porządek świata” pod patronatem Franciszka, grudzień 2020, w Rzymie, spotkanie Franciszka z biznesmenami (nowa forma kapitalizmu, likwidacja państwa, nowa religia- nie Chrystusowa)
– Irlandia: słuchanie spowiedzi stało się przestępstwem podlegającym karze
– Dr. Zbigniew Hałat ostrzega: “Traktują nas jak zwierzęta
– (40’52”) Informacja o śmierci i pogrzebie proboszcza z Ostrowa Wlkp ks. Sławomira Nojmana. Jak zapamiętał śp. Ks. Nojmana Ksiądz Michał Woźnicki SDB. (Śp. proboszcz wystraszył się Księdza i Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim, a matkę ks. Michała Woźnickiego SDB, która przedłożyła na piśmie wolę pochówku w tradycyjnym rycie rzymskim, odsyłał do biskupa )(50’25” w dopowiedzeniach: o bp. Janiaku i bp. Gulbinowiczu)
Zakagańcowani księża i przepisowa, limitowana garstka wiernych w kościele farnym na pogrzebie proboszcza, jako triumf posoborowia.
– Uczniowie i spadkobiercy Wojtyły, Franciszkowe dzieci – zaszczep się, szmatę noś!
A co z duszą?