Walka o Mszę Św.

Ważne fakty mające wpływ na obecny status Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim oraz odprawiającego tę Mszę Św. salezjanina – Ks. Michała Woźnickiego.
Obecnie Msza Św. Odprawiana jest w Kaplicy-Celi przy salezjańskim kościele NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9

Rok 2020

2-5 kwietnia 2020
Rekolekcje Wielkopostne z lekturą “Liberalizm jest grzechem”.
Rekolekcje głoszone przez Ks. Michała Woźnickiego SDB do Katolików z Wronieckiej 9 w Poznaniu i słuchaczy online, w czasie ogłoszonej powszechnej zarazy, z KOŚCIOŁA w KATAKUMBACH
Dzień pierwszy – Nauka nr 1: Z czego rodzi się liberalizm. do odsłuchania tutaj
Dzień pierwszy – Uzupełnienie do Nauki nr 1. Posoborowcy nie żałują grzechu zdrady Boga i Kościoła ale Ty musisz do odsłuchania tutaj
Dzień drugi – Nauka nr 2 : do odsłuchania tutaj

21 marca 2020
Msza Św. a po niej “7 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.  W pielgrzymce wzięło udział 7 pątników.

20 marca 2020
Droga Krzyżowa ulicami miasta Poznania.
W kolejny piątek Wielkiego Postu Ks. Michał Woźnicki SDB poprowadził Drogę Krzyżową (pustymi ze względu na ogłoszoną zarazę) ulicami miasta Poznania.
Podczas rozważań stacji Drogi Krzyżowej Kapłan odczytywał fragmenty bulli Quo Primum Tempore Papieża Św. Piusa V z 1570 r.ustanawiającej po wsze czasy kanon Mszy Św. Kościoła Katolickiego.
Kapłan mówił też o zarazie, która od 50 lat toczy Katolicki Kościół.
Cała Droga Krzyżowa do odsłuchania tutaj

29 luty 2020
Msza Św. a po niej “6 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.  W pielgrzymce wzięło udział 9 pątników.

28 luty 2020
Po raz pierwszy w Kaplicy-Celi Kapłan poprowadził nabożeństwo Drogi Krzyżowej

26 luty 2020
Trzecia rozprawa “o eksmisję” w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto z powództwa Domu Salezjańskiego reprezentowanego przez Ks. dyr Arkadiusza Szymczaka przeciw pozwanemu- Ks. Michałowi Woźnickiemu SDB

Film z modlitwy przed rozprawą można obejrzeć tutaj:  Modlitwa u drzwi Kościoła przed III rozprawą
Relacje z rozprawy z dwóch różnych kamer można obejrzeć   tutaj Kamera nr 1 oraz  tutaj Kamera nr 2
Po opuszczeniu gmachu Sądu, Ks. Michał Woźnicki wygłosił słowo do wiernych, które można obejrzeć   tutaj – Słowo po rozprawie

Dziękujemy za żarliwą modlitwę oraz przyjazd do Poznania i osobisty udział w rozprawie wielu wiernych z kraju i zza granicy.

24 luty 2020
W prezbiterium Kaplicy-Celi pojawił się kolaż “Matki Boskiej zwyciężającej islam” wykonany z uratowanego starego feretronu.

23-25 luty 2020
Po raz pierwszy w Kapicy-Celi Kapłan wraz z Wiernymi odprawili Nabożeństwo 40-Godzinny z wystawionym Przenajświętszym Sakramentem

26 stycznia 2020
Spotkanie Kolędowe Wiernych Tradycji Katolickiej. W spotkaniu wzięli udział kapłani: Ks. Jacek Bałemba SDB oraz Ks. Michał Woźnicki SDB.
Podczas spotkania Słowo wstępne wygłosił oraz akompaniował śpiewom Ks. Jacek Bałemba. Ks. Michał Woźnicki wygłosił Słowo okolicznościowe.
Ks Dariusz Kowalczyk, który otrzymał zaproszenie i wstępnie potwierdził swoją obecność, na kilka dni przed spotkaniem otrzymał od Ks. Inspektora Jarosława Pizonia zakaz wyjazdu na to spotkanie kolędowe.
Po zakończonym spotkaniu z inicjatywy wiernych kolędnicy wraz z kapłanami udali się do Cieszkowa aby Księdzu Dariuszowi Kowalczykowi zaśpiewać choć jedną kolędę. Skoro Ks. Inspektor zabronił przyjazdu kapłana do wiernych – wierni przyjechali do kapłana.
W Cieszkowie nastąpiło spontaniczne- nieplanowane spotkanie trzech Księży Salezjanów odprawiających wyłącznie Msze Św. w tradycyjnym rycie rzymskim.

25 stycznia 2020
Msza Św. a po niej “5 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.  W pielgrzymce wzięło udział 9 pątników.

styczeń 2020
Ks. Michał Woźnicki SDB odwiedza z wizytą kolędową wiernych uczęszczających na Msze Św. w tradycyjnym rycie rzymskim odprawiane w Kaplicy-Cei przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.

07 stycznia 2020
Na prośbę córki Zmarłej Ks. Michał Woźnicki odprawia w Kaplicy Celi Mszę Św. pogrzebową za śp. Mieczysławę Paluszkiewicz, a następnie prowadzi pogrzeb na Cmentarzu Komunalnym na Miłostowie w Poznaniu.
Sytuacja ma miejsce w związku z odmową wydania zgody przez Ks. Dyr. Arkadiusza Szymczaka oraz Ks. Insp. Jarosława Pizonia na odprawienie przez odpowiedniego kapłana Mszy Św. pogrzebowej w tradycyjnym rycie rzymskim w salezjańskim kościele przy Wronieckiej 9.

Rok 2019

28 grudnia 2019
Msza Św. a po niej “4 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu. 

24/25 grudnia 2019
Msza Św. Pasterka o północy w Święto Bożego Narodzenia. Oprócz wiernych zgromadzonych w Kaplicy-Celi we Mszy Św. uczestniczy w czasie rzeczywistym w sposób duchowy za pomocą relacji online dodatkowe ponad 100 osób.

30 listopada 2019
Msza Św. a po niej “3 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu. 

22 listopada 2019
Druga rozprawa “o eksmisję” w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto z powództwa Domu Salezjańskiego reprezentowanego przez Ks. dyr Arkadiusza Szymczaka przeciw pozwanemu- Ks. Michałowi Woźnickiemu SDB

Film z modlitwy przed rozprawą można obejrzeć tutaj: Modlitwa u drzwi Kościoła przed II rozprawą
Relacje z rozprawy z dwóch różnych kamer można obejrzeć tutaj – Kamera nr 1  oraz tutaj – Kamera nr 2
Po opuszczeniu gmachu Sądu, Ks. Michał Woźnicki wygłosił słowo do wiernych, które można obejrzeć tutaj – Słowo po rozprawie

Dziękujemy za żarliwą modlitwę oraz przyjazd do Poznania i osobisty udział w rozprawie wielu wiernych.

13 listopada 2019
Pielgrzymka do Sanktuarium Św. Stanisława Kostki w Rostkowie.
Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim w intencji ochrony młodego pokolenia przed deprawacją, edukacją seksualną, zboczeniami i akceptacją grzechu sodomskiego odprawił i słowo wygłosił Ksiądz Jacek Bałemba SDB do wysłuchania tutaj
Przed Mszą Św. Ks. MIchał Woźnicki SDB wraz z wiernym wyniósł (po uzgodnieniu z osobą odpowiedzialną) posoborowy stół aby Msza Św. mogła odbywać się w godnych warunkach.
Po Mszy Św. Ks Michał poprowadził krótką modlitwę za zmarłych do odsłuchania tutaj

11 listopada 2019
Pogrzeb zmarłego w tragicznym w skutkach wypadku samochodowym śp. Jerzego Zygarłowskiego-
Ofiarę Mszy Św. Pogrzebowej w tradycyjnym rycie rzymskim złożył oraz kazanie wygłosił Ks. Jacek Bałemba SDB. (do odsłuchania tutaj)
Pogrzeb odbył się na Cmentarzu w Przeźmierowie. (relacja tutaj)

05 listopada 2019
Poświęcenie obrazu św. Ojca Pio zawieszonego dwa dni wcześniej w Kaplicy-Celi przy ul. Wronieckiej 9 w Poznaniu.
Św. Ojciec Pio jest jednym z patronów walki o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9.

26 października 2019
Msza Św. a po niej “2 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu. 

28 Września 2019
Msza Św. a po niej “1 Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy” z Wronieckiej do Sanktuarium w Tulcach w intencji o przywrócenie Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu. 

14 Września 2019
Udział Ks. Michała Woźnickiego wraz z wiernymi w konferencji pt. “Kościół Katolicki w czasach zamętu. Elementy diagnozy i remedia” zorganizowana przez Prywatne Katolickie Stowarzyszenie Wiernych Tradycji Łacińskiej im Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
1. Wykład: “Krótka analiza krytyczna Novus Ordo Missae darem dla Kościoła na czasy zamętu powszechnego.” – Ks. Jacek Bałemba SDB do odsłuchania tutaj
2.  Pierwsza część wykładu pt.: “Najsmutniejsza z rocznic albo Złote Gody Novus Ordo, czyli krótka analiza informacyjna rytu Pawła VI” – Michał Rzepka do odsłuchania tutaj
3. Druga część wykładu pt.: “Najsmutniejsza z rocznic albo Złote Gody Novus Ordo, czyli krótka analiza informacyjna rytu Pawła VI” – Michał Rzepka. do odsłuchania tutaj
4. Pytania Ks. Michała Woźnickiego SDB oraz osób z sali do prelegentów: Ks. Jacka Bałemby SDB oraz Pana Michała Rzepki.   do odsłuchania tutaj

6 Września 2019 godzina 10:00
Rozprawa “o eksmisję” w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto z powództwa Domu Salezjańskiego reprezentowanego przez Ks. dyr Arkadiusza Szymczaka przeciw pozwanemu- Ks. Michałowi Woźnickiemu SDB
1. modlitwa przed rozprawą pod drzwiami kościoła do odsłuchania tutaj
2. amatorski zapis rozprawy do odsłuchania tutaj
3. Wywiad po rozprawie do odsłuchania na łamach CEPowiśle

5 sierpnia 2019
Od dnia wyjścia pielgrzymów na Jasną Górę niemal codziennie Kapłan po odprawieniu Mszy Św. w Kaplicy-Celi wychodzi wraz z wiernymi na chodnik pod drzwi salezjańskiego kościoła aby dać publiczny wyraz temu, że nie ma w kościele miejsca dla Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim, zatem nie ma też miejsca dla wiernych.
U drzwi kościoła prowadzona jest modlitwa o przywrócenie Mszy Św. Wszechczasów do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 oraz do innych- wszystkich katolickich kościołów.

5-15 sierpnia 2019
Trzech wiernych z „Wronieckiej 9” pielgrzymuje pieszo na Jasną Górę w intencji aby Salezjanie przywrócili Mszę Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.Jeden wierny pielgrzymował w ramach XXV Międzynarodowej Pielgrzymki Tradycji Katolickiej z Warszawy. Dwóch wiernych pielgrzymowało z bagażami na plecach z kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy Wronieckiej 9.
Przed wyjściem na trasę Kapłan wraz z wiernymi modlił się w kościele, a następnie u drzwi kościoła udzielił błogosławieństwa pielgrzymom. Pierwszym etapem pielgrzymki było Sanktuarium Maryjne w Tulcach do którego oprócz wspomnianych wyżej dwójki pielgrzymów dotarło wspólnie kolejnych trzech wiernych z Wronieckiej dając początek comiesięcznym “Pieszym Pelgrzymkom w obronie Mszy Św”.


5 lipiec 2019
Łaska stałej od tego dnia obecność Pana Jezusa pod postacią Najświętszego Sakramentu w Tabernakulum w Kaplicy-Celi przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.


29 czerwiec 2019
Ks.  Michał otrzymuje wezwanie do Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto I Wydział Cywilny. Pozew wniesiony przez Dom Zakonny Towarzystwa Salezjańskiego reprezentowany przez Ks. dyrektora Arkadiusza Szymczaka w sprawie o opuszczenie lokalu mieszkalnego. tutaj do odsłuchania od 5 min, 20 sekPo usunięciu Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim ze salezjańskiego kościoła, salezjanie chcą usunąć Mszę Św. odprawiającego ją Kapłana i wiernych z Domu Salezjańskiego. Wypowiedź Ks. Michała o pozwie:  do odsłuchania od 38 minuty kazania
klikając tutaj- wysłuchaj oficjalną odpowiedź Ks. Michała do Sądu.

8-9 czerwiec 2019
Udział kapłana – Ks. Michała Woźnickiego wraz z wiernymi w pielgrzymce tradycji katolickiej  do Gietrzwałdu – jedynego w Polsce uznanego przez Kościół miejsca, objawienia Matki Bożej.

20-23 maja 2019
Remont generalny Kaplicy Celi, w której Ks. Michał Woźnicki odprawia codzienną Mszę Św. w tradycyjnym rycie rzymskim

31 marca 2019
Pielgrzymka Ks. Michała Woźnickiego wraz z wiernymi do sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu.

Rok 2018

25 grudnia 2018
Rozpoczęcie codziennych relacji online Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim na kanale YouTube „Bez Dyskusji” – obecnie „W obronie Mszy”. Dzięki relacjom online setki osób mogą brać udział na sposób duchowy w codziennej Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim. Na tym kanale można odsłuchać archiwalnych kazań, ogłoszeń, salezjańskich słówek, a także konferencji wygłoszonych przy różnych okazjach przez Ks. Michała Woźnickiego SDB

30 wrzesień- 01 październik  2018
Pielgrzymka Ks. Michała Woźnickiego wraz z wiernymi do Gietrzwałdu – jedynego w Polsce uznanego przez Kościół miejsca, objawienia Matki Bożej.

13 września 2018
Zamieszczenie przez Salezjanów oficjalnej informacji o wydaleniu księdza Michała Woźnickiego ze Zgromadzenia Salezjańskiego.

27 lipca 2018
Ksiądz Michał Woźnicki oficjalnie zostaje usunięty ze zgromadzenia salezjańskiego. Jako powód podane jest „uporczywe nieposłuszeństwo prawnym nakazom Przełożonych w poważnej materii”. Ks. Michał Woźnicki pozostając wierny złożonym przede wszystkim Panu Bogu ślubom nadal uważa się za salezjanina.

10 kwietnia 2018
Ksiądz otrzymuje kolejne pismo- skierowanie do Marianówki.  

5 styczeń 2018
Msza Św. wraca do Kaplicy-Celi  księdza i odprawiana jest codziennie przez Ks. Michała. Ksiądz otrzymuje pismo- skierowanie do Marianówki. Ksiądz zgadza się na przeniesienie pod warunkiem zapewnienia wiernym dostępu do codziennej Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim w kościele przy Wronieckiej.
Rozmowa z 5 stycznia 2018  Ks. Michała z Ks. Inspektorem Jarosławem Pizoniem do odsłuchania tutaj

5 styczeń 2018
Msza Św. wraca do Kaplicy-Celi  księdza i odprawiana jest codziennie przez Ks. Michała. Ksiądz otrzymuje pismo- skierowanie do Marianówki. Ksiądz zgadza się na przeniesienie pod warunkiem zapewnienia wiernym dostępu do codziennej Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim w kościele przy Wronieckiej. Rozmowa z 5 stycznia 2018  Ks. Michała z Ks. Inspektorem Jarosławem Pizoniem do odsłuchania tutaj

Rok 2017

24 grudnia 2017
Od tego dnia Msza Św. przez kilka dni odprawiana jest na relikwiach męczenników, na pianinie w holu klatki schodowej w Domu Salezjańskim przy Wronieckiej 9.

22 i 23 grudnia 2017
Msza Św. odprawiana jest na chodniku, pod drzwiami kościoła

21 grudnia 2017
Po ogłoszeniach, które zostały zamieszczone w internecie (do odsłuchania) Salezjanie na drzwiach kościoła umieszczają kartkę z informacją, że Msza Św. trydencka jest wycofana z kościoła.Ks. Michał otrzymuje skierowanie- przeniesienie do Marianówk w Kotlinie Kłodzkiej.
Rozmowa w pokoju Ks. Michała z Ks. Inspektorem Jarosławem Pizoniem do odsłuchania tutaj

15, 17 grudnia 2017
Ks. Michał głosi „Ogłoszenia”, które od tego dnia umieszczane sa przez wiernych na youtubowym kanale „Bez Dyskusji” – obecnie „W obronie Mszy”

4 sierpień 2017
Po zmianie na stanowisku dyrektora (Ks. Piotra Węża zastąpił Ks. Arkadiusz Szymczak) Msza Św. wraca po niemal 50 latach do kościoła na Wronieckiej !!!

Lipiec 2017
Ks. Michał  idzie z ekwipunkiem do odprawiania Mszy Świętej trydenckiej na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Idzie w intencji aby Msza Św. wróciła do kościoła na wronieckiej.

czerwiec 2017
Rozmowa z Ks. Generałem Salezjańskim, w której Ks. Michał wskazuje, że Msza Św. w tradycyjnym rycie rzymskim, Msza księdza Bosko, Msza Św. Błogosławionej Piątki powinna być odprawiana w salezjańskim kościele przy wronieckiej 9.

Rok 2016

19 grudnia 2016
Od tego dnia Ks. Michał Woźnicki SDB zaczął odprawiać w swoim pokoju, na zbudowanym własnoręcznie ołtarzu z relikwiami męczenników  codzienną Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim. We wcześniejszym okresie ksiądz odprawił okazyjnie bodaj dwa razy Mszę Św. trydencką.

Grudzień 2016
Ks. Michał wraca z powrotem do Domu Salezjańskiego przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.   Od Ks. dyrektora Piotra Węża, otrzymuje informację, że wraca Ks. Michał do zasad poprzednich. Czyli że: nie może ksiądz sam odprawiać mszy, nie może ksiądz głosić Słowa Bożego, może Ks. Michał uczestniczyć w koncelebrze. Ks. Michał odpowiada, że może to robić jeśli na ołtarzu będzie postawiony krzyż.
Ks. dyrektor oświadczył, że nie ma na to zgody, w związku z tym Ks. Michał odpowiedział, że  nie będzie odprawiał mszy w taki sposób, wtedy ksiądz dyrektor powiedział : „To idź sobie odprawiać do swojego pokoju”.

Październik 2016
Skierowanie przez nowego księdza inspektora Ks. Michała do Sióstr Urszulanek w  Sokolnikach ok. 40 km od Poznania.  Ksiądz przebywał  tam sześć tygodni i powrócił na Wroniecką ze względu na to, iż ksiądz chciał aby Komunię Świętą przyjmować w pozycji klęczącej. Mimo akceptacji coraz większej liczby wiernych nie było na to zgody ze strony Sióstr Urszulanek, które chciały przyjmować Pana Jezusa na stojąco, a nawet w jednym przypadku na rękę. Ksiądz chciał ufundować klęcznik. Ten jednak nie został przyjęty przez siostry i obecnie używany jest w Kaplicy- Celi przy ul. Wronieckiej.

Sierpień 2016
Warsztaty Art Celebrandi w Licheniu. Ksiądz obserwuje- uczy się Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim.

Lipiec 2016
Prywatna pielgrzymka Ks. Michała do Wilna, do Matki Boskiej Ostrobramskiej z intencją o odebranie lęku przed przełożonymi.

15 maja 2016
Święto Zesłania Ducha Świętego. Ks. Michał głosi kazanie,  w którym prosi aby Duch Święty obronił kościół- również parafię przed ze świadczeniem. Słowa takie padają w nawiązaniu do sytuacji mających miejsce w kościele salezjańskim (słuchanie spowiedzi, zbieranie składki przez księży w strojach cywilnych. Ksiądz  zwraca też uwagę na witraż w salezjańskim kościele  przy Wronieckiej 9 przedstawiający ofiarę Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim. Ks. Michał informował, że gdyby ten witraż był wykonywany w dzisiejszych czasach nie wyglądałby tak samo ponieważ zupełnie inaczej wygląda obecnie msza.  Słowa te spowodowały,  że w kolejnym dniu przyjechał ksiądz rektor z pismem od inspektora salezjańskiego zakazującym ks. Michałowi głoszenia Słowa Bożego. Zakaz ten wydano ze względu na „kontrowersyjność kazań”.

W kolejnym dniu Ks. dyrektor wyrzuca Ks. Michała z kościoła podczas tłumaczenia wiernym dlaczego ksiądz nie będzie mógł odprawić mszy.

Rok 2015

7-8 października 2015
Wizytacja na Wronieckiej księdza radcy.Ksiądz Michał zwraca uwagę księdzu radcy że kilka dni wcześniej wygłaszał heretyckie tezy. W wyniku przekazania tych uwag ksiądz radca zostawił oświadczenie, które zainicjowało proces skierowania ks. Michała na badania psychiatryczne.

3 sierpnia 2015
Ks. Michał ustawia krzyż na stole ołtarzowym, gdzie ma odprawiac msze (wtedy jeszcze novus ordo). Krzyż zostaje zdjęty z ołtarza przez księdza proboszcza, który absolutnie zabrania ustawiania krzyża na ołtarzu.
Ks. Michał oświadcza w rozmowie z Ks. proboszczem, że będzie walczyć o krzyż. 

1 sierpnia 2015
Ks. Michał Woźnicki zgodnie z dekretem przybywa do Domu Salezjańskiego w Poznaniu przy Wronieckiej 9

Rok 2011

1.08.2011
Ks. Michał Woźnicki po powrocie z misji jest posłany do do Domu Salezjańskiego w Marszałkach (miejsce przetrzymywania w latach 1955-1956 J.E.Ks. Arc. Antoniego Baraniaka – salezjanina.)

Informacje zamieszczone powyżej zostały spisane z ogólnodostępnych ogłoszeń, kazań, wypowiedzi Ks. Michała Woźnickiego. (głównie z ogłoszeń z 05.07.2019 do odsłuchania tutaj)

Czytelniku!
Wspomóż żarliwą modlitwą Kapłana i sprawę, o która się zmaga nie bacząc na przeciwności. Sprawę przywrócenia Mszy Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu, a przez to przyczynienie się aby Msza Św. w tradycyjnym rycie rzymskim powróciła do wszystkich katolickich kościołów.