Różaniec z Gietrzwałdu

Różaniec z intencją o i za biskupów i kapłanów w Polsce wiernych Tradycji Katolickiej

Od 12 stycznia 2022r. w Gietrzwałdzie małżeństwo Pana Mirosława i Pani Magdaleny Joniak codziennie modli się w południe modlitwą Anioł Pański oraz jedna częścią Różańca.
Intencją wiodącą jest intencja o biskupów i kapłanów wiernych Tradycji Katolickich, wiernych Mszy Św. w rycie rzymskim. Modlitwa czyniona jest w łączności z Mszą Św. w rycie rzymskim sprawowaną przez Salezjanina Księdza Michała Woźnickiego w Kaplicy-celi Kapłana w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9.
Dzięki transmisji online wierni z różnych części Polski i świata mogą łączyć się duchowo i odmawiając różaniec wspólnie z małżeństwem z Gietrzwałdu upraszać o opieki Matki Bożej.

Inicjatywa codziennego odmawiania Różańca w Gietrzwałdzie, w jedynym miejscu w Polsce, zatwierdzonych przez Kościół, objawień Matki Bożej padła z ust Księdza Michała Woźnickiego SDB 10 stycznia 2022r. podczas wizyty kolędowej Kapłana w domu małżeństwa Pana Mirosława i Pani Magdaleny. Tego dnia Ksiądz Woźnicki udał się z małżonkami w miejsce objawień- pod figurkę aby pomodlić się dziesiątką różańca…
Matka Boża wezwała…
Odmówiony został cały Różaniec- wszystkie trzy części.

Kolejnego dnia, 11 stycznia 2022r. Ksiądz Woźnicki modlił się Różańcem wspólnie z Panem Mirosławem, Panią Magdaleną oraz Panem ministrantem. Na zakończenie Kapłan wygłosił stosowne słowo i pobłogosławił małżonkom.
Ksiądz Woźnicki wskazał m.in “żeby tego miejsca pilnować (…) Tu o 12:00 przychodźcie każdego dnia!”