Pielgrzymki

Przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu wypraszane jest przez Księdza Michała Woźnickiego SDB wraz z garstką wiernych podczas wyjazdowych pielgrzymek kilkukrotnie do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie czy Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu.

Ksiądz Michał Woźnicki SDB regularnie pielgrzymuje pieszo wraz z wiernymi do Sanktuariów Maryjnych.

Od września 2019 r. regularnie co miesiąc, najczęściej w ostatnią sobotę miesiąca, a w grudniu w ostatni dzień roku, spod salezjańskiego kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych wyrusza do Sanktuarium Maryjnego w Tulcach Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy Św. w rycie rzymskim.

Od stycznia 2022 r. regularnie co miesiąc, w drugą sobotę miesiąca, z Olsztyna do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie (jedynego w Polsce zatwierdzonego przez Kościół miejsca objawień Matki Bożej) wyrusza Piesza Pielgrzymka z intencją o biskupów Tradycji Katolickiej dla Polski.

W sierpniu 2021 roku odbyła się “I Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy Św. w rycie rzymskim z Poznania do Gietrzwałdu”, kilka miesięcy wcześniej Kapłan z wiernymi pielgrzymował na trasie z Głotowa do Gietrzwałdu

W lipcu 2016 r. Ksiądz Woźnicki pielgrzymował do Wilna, do Matki Boskiej Ostrobramskiej, gdzie Kapłan modlił się o odebranie lęku przed przełożonymi (w ich nieprawych decyzjach).

W sierpniu 2019r. dwóch wiernych wyruszyło z Wronieckiej pieszo z bagażem na plecach do Matki Bożej Częstochowskiej z intencją aby Salezjanie przywrócili Mszę Św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9. Dwóm pielgrzymom na trasie do Sanktuarium Matki Bożej Tuleckiej towarzyszyło trzech innych wiernych dając początek comiesięcznym “Pieszym Pielgrzymkom w obronie Mszy Św”.