Ks. Michał Woźnicki SDB przed Sądem Rejonowym w Poznaniu – kolejna rozprawa 22 listopada

Ksiądz Michał Woźnicki SDB pozwany do Sądu Cywilnego przez Dom Zakonny Towarzystwa Salezjańskiego!!!
W piątek 6 września 2019  w Sądzie Rejonowym Poznań- Stare Miasto  odbyła się pierwsza rozprawa “o eksmisję’  Ks. Michała Woźniciego  SDB z Domu Salezjańskiego przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.
Godzinę przed rozpoczęciem rozprawy przed drzwiami kościoła przy Wronieckiej 9 zebrali się wierni aby modlitwą wesprzeć Kapłana odprawiającego codziennie w Kaplicy-Celi Mszę Św w tradycyjnym rycie rzymskim.Link do tej modlitwy tutaj
O godz. 10:00 rozpoczęła się rozprawa. Ze względu na duże zainteresowanie (głównie  osoby wspierające modlitewnie Ks. Michała) sędzia przeniósł  rozprawę do innej – większej sali.
Zapis (amatorski) rozprawy do obejrzenia tutaj
Sędzia wyznaczył drugi termin rozprawy na 22 listopada 2019 – proszę o ciągłe wsparcie modlitewne dla Księdza Michała Woźnickiego SDB, a także o modlitwę w intencji przełożonych salezjańskich, szczególnie Ks. dyrektora Arkadiusza Szymczaka.
Po zakończeniu rozprawy pan redaktor Rafał Mossakowski z Warszawy przeprowadził rozmowę z Ks. Michałem Woźnickim SDB, którą można obejrzeć na stronie CEPowiśle