Sąd Rejonowy- odwołana rozprawa oraz maseczki… maseczki… maseczki…

09.02.2022 r., o godzinie 9:00 w Sądzie Rejonowym Poznań Stare Miasto miała się odbyć rozprawa Księdza Michała Woźnickiego SDB bezpodstawnie oskarżanego o znieważenie na służbie policjantki na służbie.

Sprawa dotyczy zdarzenia, które miało miejsce w dniu 15 kwietnia 2021 r, kiedy Ksiądz Woźnicki nie został wpuszczony do Sądu bez maseczki, a następnie bez uszanowania kapłaństwa (mimo wielokrotnego zwracania uwagi) pani policjantka zwracała się do Księdza per pan – ostatecznie policjanci brutalnie zatrzymali Kapłana w celi.
Sytuacja ta została opisana tutaj

09.02.2022 r. chwilę przed 9:00 Pani policjantka (ta sama, którą jakoby obraził Ksiądz Woźnicki przed niecałym rokiem) poinformowała iż dzisiejsza rozprawa nie odbędzie się z tego powodu iż Sędzina, która miała orzekać w tej sprawie wycofała się z niej na własną prośbę.

Ksiądz Michał Woźnicki SDB wraz z Panem ministrantem udali się do Sądu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Na pytanie: “Czy na terenie sądu jest gdzieś przepis, który określa w jaki sposób ma wyglądać maseczka?” Pani Kierownik oddziału administracji Sądu Rejonowego Poznań Stare Miasto w Poznaniu odpowiedziała, że: “Nie”
Maseczki…. maseczki… maseczki…. wołali policjanci, którzy polowali na korytarzach i klatkach schodowych sądu na Kapłana i pana ministranta.
Terroryzowanie, absurdy, sprzeczności i brak umocowania prawnego przedstawia materiał nakręcony w sądzie do obejrzenia tutaj

Po wyjściu z budynku Sądu Ksiądz Michał Woźnicki podsumował dzisiejsze zdarzenia z Sądu do obejrzenia tutaj