XXIV- Ostatnia Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego, 26.11.2023 r.

W XXIV- ostatnią Niedzielę po Zesłania Ducha Świętego, 26.11.2023 r. Ksiądz Michał Woźnicki SDB podczas Mszy Św. w rycie rzymskim wygłosił ogłoszenia i kazanie: “Przyjście Pana Jezusa ma nas spotkać po dobrej spowiedzi, rok liturgiczny dopełnia się” – do odsłuchania tutaj.

Po południu Ksiądz Woźnicki, jak co dzień, odczytał Katechizm Rzymski wraz ze swoim komentarzem. W tym dniu fragment “Dobrych i złych ciała po zmartwychwstaniu będą nieśmiertelne” – do odsłuchania tutaj.


Wieczorem Kapłan udał się pod drzwi salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu aby modlić się różańcem o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do tego kościoła, a przez to przyczynić się aby Msza Św. wróciła do wszystkich katolickich kościołów Polski , Europy i Świata. Modlitwa– do odsłuchania tutaj.

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na XXIV i Ostatnią Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 26.11.2023 r.– do odsłuchania tutaj.

Kazanie Ks. Dariusza Kowalczyka SDB na XXIV i Ostatnią Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 26.11.2023 r.. – do odsłuchania tutaj.