13 Piesza Pielgrzymka do Tulec

W sobotę 26 września 2020 po rannej Mszy Św. w rycie rzymskim odprawionej przez Księdza Michała Woźnickiego SDB,  spod kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych wyruszyła comiesięczna Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy Św. Wszechczasów.
Kapłan z wiernymi modlili się o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego Kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9, a przez to przyczynienie się do powrotu Mszy Św. do wszystkich katolickich kościołów.
Modlitwa przed wyruszeniem na trasę pielgrzymki do odsłuchania tutaj

Na trasę pielgrzymki wyruszył Kapłan plus 17 wiernych m.in z Warszawy, Włocławka, Opola, Józefowa, Nowego Miasta, Poznania i okolic.
Najdłuższą trasę pokonała polska rodzina, która przyleciała do Poznania specjalnie na pielgrzymkę i Mszę Św. w rycie rzymskim z Londynu.

Po drodze Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił dalszą część konferencji na temat Sakramentu Spowiedzi: “O wyznaniu grzechów” – do odsłuchania tutaj

Mimo zapowiadanych przez prognozy pogody całodziennych ulew, większą część trasy pielgrzymi pokonali bez parasoli.
Po przybyciu do Tulec, po odmówieniu Różańca Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił słówko – do odsłuchania tutaj

Na kolejną Pieszą Pielgrzymkę w obronie Mszy Św. w rycie rzymskim do Tulec zapraszamy 24 października.
Wyjątkowo, ze względu na Święto Wszystkich Świętych październikowa pielgrzymka odbędzie się nie w ostatnią, a przedostatnią sobotę miesiąca.
Zapraszamy.