21 Piesza Pielgrzymka do Tulec “W obronie Mszy Św. w rycie rzymskim” 29.05.2021 r.

W sobotę 29 maja 2021 r. po rannej Mszy Św. w rycie rzymskim odprawionej przez Księdza Michała Woźnickiego SDB,  Kapłana wraz z wiernymi udali się na Nabożeństwo majowe przed figurę Matki Bożej.
Przed wyruszeniem w trasę pielgrzymki Ks. Woźnicki wraz z wiernymi modlili się przed wizerunkiem Błogosławionej Piątki Męczenników Salezjańskich z Wronieckiej 9, a później przed zamkniętymi drzwiami salezjańskiego kościoła. Słowa modlitw do odsłuchania tutaj

Kapłan z wiernymi modlili się o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego Kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9, a przez to przyczynienie się do powrotu Mszy Św. do wszystkich katolickich kościołów.
Modlitwa Różańcowa o powrót Mszy Św. do poznańskiej Katedry do odsłuchania tutaj

Na trasę pielgrzymki wyruszył Kapłan plus 10 wiernych, m.in z Warszawy, Skoczowa, Gietrzwałdu, Poznania i okolic.
Kapłan na trasie oraz podczas przerwy na odpoczynek poruszał kwestie organizacyjne dotyczące Pielgrzymki Tradycji Katolickiej do Głotowa i Gietrzwałdu oraz odnosił się do zapowiedzi ks. Inspektora Jarosława Pizonia, który Księdzu Jackowi Bałembie SDB zapowiedział, że zrobi wszystko aby zniszczyć Duszpasterstwo Katolickie w Międzyborzu oparte na Mszy Św. w rycie rzymskim.
Słowo Ks. Woźnickiego w tym temacie na trasie pielgrzymki – do odsłuchania tutaj
Słowo Ks. Woźnickiego w tym temacie w trakcie przerwy – do odsłuchania tutaj

Na ostatnim, leśnym etapie pielgrzymki Kaplan wygłosił “Konferencję w drodze” na temat Ducha Świętego do odsłuchania tutaj

Po dotarciu do celu i przedstawieniu Matce Bożej Tuleckiej intencji o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 pielgrzymi wrócili do Poznania.
Słowo Ks. Michała Woźnickiego SDB wygłoszone w Tulcach do odsłuchania tutaj

Kolejna – “22 Pielgrzymka W obronie Mszy św. w rycie rzymskim” wyruszy z Wronieckiej, jak Pan Bóg da, po rannej Mszy Św. w sobotę 26 czerwca 2021 r.
Więcej na temat Pieszej Pielgrzymki w zakładce  Walka o Mszę Św.