Chuligański atak zbira – ks. Jacka Bielskiego na dwie starsze osoby

W niedzielę, 29.11.2020 r., po Mszy Św. W rycie rzymskim Ksiądz Michał Woźnicki SDB prowadził w Kaplicy-Celi Różaniec.
W związku z wyrzuceniem z kościoła przez ks. rektora Arkadiusza Szymczak SDB z Mszy Św. w rycie rzymskim , Kapłana i wiernych, oprócz 5 osób biorących udział w nabożeństwie w mieszkaniu Księdza pozostali wierni byli zmuszeni modlić się na korytarzu przed Kaplica-Celą oraz za szklanymi drzwiami- w pobliżu schodów.
W pewnym momencie zza narożnika korytarza wyłonił się ks. Jacek Bielski (bez sutanny), nagrywając telefonem wiernych w Kaplicy-Celi i na korytarzu.
Kiedy ksiądz zauważył że jest filmowany przez niemal 70-letnią kobietę podszedł do niej i uderzył ją chcąc wytrącić jej z ręki kamerę.
Po czym podszedł do 67 letniego mężczyzny i dwukrotnie go zaatakował ciągnąc brutalnie za szalik w kierunku stromych schodów.

Gdyby nie pojawienie się ministranta z kamerą, którą zauważył ks. Jacek doszłoby najprawdopodobniej do nieszczęścia. Na nagraniu widać jak Ks. Jacek wzywa do wyjścia starszego mężczyznę ciągnąc go w kierunku schodów.

Salezjanie- przywróćcie nam Mszę Św. w rycie rzymskim do Salezjańskiego Kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy Wronieckiej 9 – tam gdzie jest Jej miejsce.
Tam, gdzie mamy prawo codziennie słuchać Mszy Św. w rycie rzymskim.
Tam gdzie kapłani na podstawie Bulli Quo primum Papieża Św. Piusa V mają OBOWIĄZEK sprawować tylko i wyłącznie, aż po “wsze czasy” Mszę Św. w rycie rzymskim.

Salezjanie!!! Przywróćcie nam Mszę Św. w rycie rzymskim w Kościele – wtedy nie będziemy musieli modlić się na korytarzach pod Kaplicą -Celą.

Atak Ks. Bielskiego do obejrzenia tutaj