I Niedziela października 03.10.2021 r.

Kazanie Księdza Michała Woźnickiego SDB na I Niedzielę października “Kim poza świętymi duszami interesują się diabły? Aktualizacja Katechizmu Ks. F. Spirago”  do odsłuchania tutaj

Po Mszy Św. i Różańcu odmawianym przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Kapłan wraz z wiernymi udali się przed kościół.
Drzwi do kościoła były prowokacyjnie zagrodzone taśmą ostrzegawczą, dwoma koziołkami i starym zepsutym rowerem. W ten sposób działający na zlecenie księży Salezjanów Pan Zbigniew chciał zakłócić, utrudnić kult – modlitwę u drzwi kościoła.
Pracownik Salezjański czekał na Kapłana i wiernych siedząc na stojaku rowerowym, paląc papierosa i obleśnie smarkając z nosa prowokacyjnie Księdzu pod nogi.
Ksiądz Woźnicki odrzucił stojące koziołki, a wierni usunęli pozostałe przeszkody i modlitwa odbyła się pod drzwiami salezjańskiego kościoła.

Modlitwa, jak to w ostatnich czasach często bywa zakłócana była prowokacjami, krzykami, atakami fizycznymi Pana Zbigniewa.
Transmisja z zakłócanej modlitwy dostępna tutaj
Słowa Ks. Michała Woźnickiego SDB na ten temat z wygłoszonych dzień później ogłoszeń
do odsłuchania tutaj

Kazanie Księdza Jacka Bałemby SDB na I Niedzielę października “Leon XIII, Supremi apostolatus officio.” – do odsłuchania tutaj