Niebezpieczne zasadzki w Domu Salezjańskim.

06.06.2022 r. Podczas Mszy Św. w rycie rzymskim odprawianej przez Ks. Michała Woźnickiego SDB Pracownik Salezjański Pan Zbigniew i zamieszkujący w Domu Salezjańskim studenci zastawili na Kapłana i wiernych uczęszczających na Mszę Św. w rycie rzymskim liczne zasadzki.
O drzwi Kaplicy oparto wykładzinę i drabinę w taki sposób aby uderzyła Ks. Woźnickiego jako tego, który otwiera wiernym drzwi.
Na progu Pan Zbigniew rozlał jakąś substancję, którą wysmarował tez zewnętrzną klamkę drzwi Kaplicy-Celi.
Na korytarzu przy pokojach studentów, pod okiem porozwieszanych na plakatach posoborowych papieży z Franciszkiem na czele ustawiono na przejściu liczne przeszkody:
biurko zastawiające drzwi, porozrzucane suszarki na pranie, deskę do prasowania, kartony itp.
Po raz drugi zamknięto na stałe drzwi w korytarzu – niszcząc mienie salezjańskie- montując kątownik pomiędzy drzwiami, a futryną przykręcając go do obu elementów śrubami !!! Wszystko po to, aby utrudnić wyjście Kapłana i wiernych po Mszy Św. w rycie rzymskim. Wszystko najprawdopodobniej na zlecenie, a na pewno pod okiem, za wiedzą i akceptacją księży (jeśli to księża).
Przed wyjściem wiernych z Kaplicy-Celi, działający na zlecenie Salezjanów pracownik kościelny- Pan Zbigniew wykrzykiwał w kierunku katolików obraźliwe słowa:
“wychodzić z nory”
Do jednego z wiernych wykrzykiwał słowa: “śmieciu, kradnący “gajery” z prosektorium”,
A następnie uderzając grubym kijem o posadzkę garażu, w którym śpi zapytywał grożąc:
“A wiesz, co to jest? znasz ten dźwięk? Znasz to? Znasz!!!?”

Przed Mszą Św. Pan Zbigniew widząc na chodniku, oczekujących na Kapłana wiernych, rzucał kamieniami w okna mieszkania ks.(?) Dawida Nowaka SDB- na drugim piętrze i krzyczał: “O są już (…) będą jaja”

Salezjańscy Traditionis Custodes.
Obraz pokazujący przygotowane zasadzki i utrudnienia do obejrzenia tutaj