Przesłanie wobec ofiar pedofilii księży

Na YouTube, na kanale W obronie Mszy Św. w rycie rzymskim opublikowany został film
“Przesłanie wobec ofiar pedofilii księży” do obejrzenia tutaj

Dedykacja Księdza Michała Woźnickiego dotycząca poruszanych w nim zagadnień:

“Wszystkim biednym ofiarom pedofilii, zwłaszcza sprawionej przez kapłanów – w nawiązaniu do filmów Braci Sekielskich oraz przypomniane słowo kierowane do moich Braci Salezjanów. 
Ogłoszenia-kazanie to przypomniane dawne ogłoszenia – kazanie, wygłoszone w środę  20.12.2017 podczas porannej Mszy Świętej o 6.00, Rorat. Jest ostatnim jakie dane mi było wygłosić w Kościele, przy Wronieckiej 9 w Poznaniu, a które z pewnością poruszyło i dotknęło niektórych gdyż tego samego dnia zostałem wyrzucony z Domu Salezjańskiego przy Wronieckiej 9 w Poznaniu przez Inspektora ks. J. Pizonia sdb oraz dyrektora Domu ks. A.  Szymczaka sdb, a wraz ze mną Msza Święta i Wierni.
Z powodu tej niegodziwości i niesprawiedliwości do dzisiaj nie opuściłem Domu Salezjańskiego, mimo wydalenia mnie po pół roku od tego faktu w sierpniu 2018 r. ze Zgromadzenia Salezjańskiego.
Dedykuję te przypomniane ogłoszenia – kazanie ofiarom pedofilii szczególnie skrzywdzonym od katolickich księży i tym, którzy zostali skrzywdzeni przez tuszowanie tych czynów przez kogokolwiek, zwłaszcza gdyby to czynili kapłani mający kościelny autorytet i władzę – jak mogło być w tym przypadku.
Czynię to w dniach bliskich mojej 20 rocznicy święceń kapłańskich z modlitwą i błogosławieństwem zwłaszcza wobec ofiar pokazanych w filmie braci Sekielskich – dziś już dorosłych mężczyzn, wówczas chłopców z Pleszewa oraz z Sycowa.
+. Ks. Michał Woźnicki SDB”

Ogłoszenia z 20 grudnia 2017 r. w których Kapłan mówił m.in. o pedofilii wśród księży do obejrzenia tutaj
Ogłoszenia bieżące na ten temat z 30.05.2020 r. do obejrzenia tutaj