Zerwany, zbezczeszczony KRZYŻ !!! kolejne ataki pracownika salezjańskiego.

Księża Salezjanie z Wronieckiej 9 odpowiedzialni są za zbezczeszczenie KRZYŻA wiszącego nad drzwiami Kaplicy-Celi. Do wielu wcześniejszych profanacji bezbożnicy dodali zerwanie KRZYŻA!!!

Piątek,19.11.2021 r.
Tego dnia Ksiądz Michał Woźnicki SDB nocował poza Wroniecką 9. Kapłan uczynił tak ze względów na uzasadnione obawy o swoje zdrowie i życie, związane z kolejnymi, coraz brutalniejszymi atakami fizycznymi Pana Zbigniewa- pracownika salezjańskiego oraz wielokrotnym dobijaniem się Pana Zbigniewa do drzwi- agresywnego łomotania w drzwi mieszkania połączonego z wypowiadanymi groźbami.
Gdy w piątek wieczorem, przed Mszą Św. Ksiądz Woźnicki wprowadzał wiernych do Domu Salezjańskiego, kapłan zastał pod drzwiami mieszkania stertę śmieci, zasłonięte kartonami okno do Kaplicy-Celi i co najgorsze zbezczeszczony KRZYŻ, który wisiał nad drzwiami !!! (poniżej zdjęcie z 25.10.2021 r.)

Wiszący nad drzwiami drewniany krzyż, został brutalnie zerwany (na miejscu pozostała jedynie oderwana od krzyża zawieszka), a w miejsce zerwanego krzyża, działający na zlecenie i za wiedzą salezjanów Pan Zbigniew zawiesił element odkurzacza!
“Jest to profanacja Krzyża świętego. Tak mogą czynić tylko sataniści.
Kto tutaj w tym domu mieszka?”- pytał podczas ogłoszeń Ksiądz Woźnicki.
Wszystko to dzieje się pod okiem ks. Rektora Arkadiusza Szymczaka, którego drzwi mieszkania sąsiadują z drzwiami Kaplicy-Celi.
Nagranie sprzed Kaplicy-Celi z 19.11.2021r.  do obejrzenia tutaj

Chwilę później, nowego wiernego, stojącego na chodniku przed bramą, w pobliżu drzwi kościoła bez żadnego pretekstu zaatakował Pan Zbigniew.
Pracownik salezjański popychał starszego mężczyznę, deptał go po nogach.
Wierny musiał się bronić przed tymi atakami.

Ks. Michał Woźnicki SDB podczas ogłoszeń 19.11.2021 r. relacjonuje działania “salezjanskich traditionis custodes” księży salezjanów i działającego na ich zlecenie Pana Zbigniewa z tego oraz z poprzednich dni. Kapłan wskazuje też, że w takim aspekcie, w aspekcie walki z Mszą Św. w rycie rzymskim i Kapłanami sprawującymi Mszę Św. w rycie rzymskim należy widzieć brutalne pobicie ze skutkiem śmiertelnym o. Maksymiliana Świerżewskiego. (Kapłana sprawującego Mszę Św. w rycie rzymskim nieznani sprawcy pobili ze skutkiem śmiertelnym 11.11.2021r. w jednym z siedleckich parków)
Ksiądz Michał Woźnicki SDB, podczas zakłócanych ogłoszeń z 19.11.2021r m.in. zapytywał: “Gdzie w Polsce są katolicy?”
i dalej Kapłan mówił m.in. To jest czas by bronić Wronieckiej: Mszy Św., kapłana i wiernych. Ogłoszenia: do odsłuchania tutaj
Msza Św. 19.11.2021 r. była wielokrotnie zakłócana. Pan Zbigniew ponad 10 razy rzucał kamieniami w okno Kaplicy-Celi.