Święto Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, niedziela, 8.05.2022 r.

8.05.2022 r. rankiem w drugą niedzielę maja, w święto Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika Ksiądz Michał Woźnicki SDB złożył w Kaplicy-Celi Ofiarę Mszy Św. w rycie rzymskim.

Podczas ogłosz Ksiądz Michał Woźnicki SDB mówił m.in.
– o małżeństwie z “Trudno Być Katolikiem”, które prowadzi programy, które mają rzekomo upowszechniać Tradycję katolicką, a nic nie mówią o wyrzucanym ze zgromadzenia salezjańskiego (po 32 latach kapłaństwa) kolejnym kapłanie- Księdzu Jacku Bałembie SDB. Dokonuje tego niecnego czynu ks. inspektor Jarosław Pizoń, który wcześniej przeprowadził procedurę wyrzucenia z zakonu Księdza Michała Woźnickiego SDB. Ks. Pizoń represjonuje również Księdza Dariusza Kowalczyka SDB. Wszyscy Ci trzej kapłani są represjonowani przez Inspektora Salezjańskiego z tytułu związania się wyłącznie , nieodwołalnie i dożywotnio z Mszą Św. w rycie rzymskim.
Ksiądz Woźnicki mówił o tym, że przemilczanie tych faktów przez państwa z z “Trudno Być Katolikiem” jest niegodziwością.
-o radości, z tytułu pojawienia się na sobotnim Nabożeństwie Majowym dwóch mam z trójką małych dzieci

Ogłoszenia Księdza Michała Woźnickiego SDB z 8.05.2022 r. – do odsłuchania tutaj
Następnie Ks. Michał Woźnicki SDB wygłosił kazanie: “Św. Stanisławie Biskupie módl się za nami”-  do odsłuchania tutaj.
Kapłan odczytał żywot Św. Stanisława.
Ksiądz Woźnicki mówił też m.in. o obowiązku upomnienia zła, zwłaszcza czynionego z tytułu nadużycia spożywania wódki. Słowa Kapłana były mówione w odniesieniu do telefonu od podchmielonego kuzyna oraz studentów zamieszkujących Dom Salezjański przy Wronieckiej 9, którzy poprzedniej nocy po spożyciu wódki bezkarnie, bez reakcji ze strony księży salezjanów wykrzykiwali obraźliwe słowa (w stosunku do Ks. Woźnickiego), przeklinali i urządzali dzikie wrzaski.

Po Mszy Św. Ks. Michał Woźnicki SDB wygłosił dla wiernych Katechezę”157″ – “O Świętych obcowaniu.”,
Kapłan realizując wezwanie Salezjanina, Ks. Jacka Bałemby: “Pilnuj czytania. Jedna strona dziennie- codziennie” odczytywał kolejną cześć Katechizmu Katolickiego dla Ludu Bożego autorstwa Ks. prof. Franciszka Spirago. Katecheza – do odsłuchania tutaj

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2022-01-08-114821-1024x151.jpg

Po wygłoszonej katechezie Ks. Michał Woźnicki SDB wraz z wiernymi udał się na dziedziniec Domu Salezjańskiego przed figurkę Matki Boskiej na Nabożeństwo Majowe (miejsce modlitwy zostało sprofanowane przez pracownika salezjańskiego- Pana Zbigniewa, który zawiesił pod figurą maskę p-gaz i rozrzucił zgnite banany).
Po nabożeństwie Kapłan udał się pod drzwi salezjańskiego kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych z modlitwą o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do tego i innych- wszystkich katolickich kościołów. – do odsłuchania tutaj. Po drodze pan Zbigniew prowokacyjnie zaczepiał Kapłana i wiernych.

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na święto Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, 8.05.2022r do odsłuchania tutaj.