Tatuaż księdza(?) Dawida

27.06.2022r., wracając na Wroniecką z rozmowy z Panem Komornikiem, Ksiądz Michał Woźnicki SDB spotkał w pobliskim sklepie księdza (?) Dawida Nowaka SDB – w typowym dla niego- cywilnym stroju. Ks.(?) Dawid, jak zwykle nie odpowiedział na pozdrowienie Pana Jezusa.
Wychowawca młodzieży w salezjańskiej szkole na Ratajach ubrany był w koszulę z krótkim rękawem, krótkie spodnie. Całości dopełniały charakterystyczne dla księdza(?) Dawida dwa łańcuchy przypięte do spodni i okulary przeciwsłoneczne.
Krótkie spodnie pozwalały zauważyć na tylnej lewej łydce tatuaż, którego jak widać po zachowaniu, ks.(?) Dawid bardzo się wstydzi i nie chce aby był zauważony- zarejestrowany.


Ks.(?) Dawid po wyjściu ze sklepu wykonywał groteskowy “taniec” aby uniemożliwić zarejestrowanie- ukazanie tego tatuaża. W pewnym momencie “w obronie tatuaża” – w gestach rąk i mimice twarzy był gotowy niemal do rękoczynu w stosunku do Pana ministranta, który chciał uwiecznić tatuaż księdza (?) w pełnej krasie.
Wchodząc na teren Domu Salezjańskiego Ksiądz Woźnicki zatrzymał się we furtce.
ks. (?) Nowak, korzystając ze swojej wagi bezpardonowo przepchnął Kapłana i z dwoma zakupionymi w sklepie lodami uciekł do samochodu.

Następnie wyjeżdżając na ulicę potrącił samochodem Księdza Woźnickiego, który chodził po chodniku w miejscu wyjazdu.
Po opuszczeniu terenu salezjańskiego ks.(?) Dawid odjechał, łamiąc przepisy ruchu drogowego, drogą z zakazem wjazdu…
Film z tego zdarzenia został usunięty z Youtube ze względu na interwencję ks.(?) Nowaka.
Czyżby wstydził się swojego tatuaża i swoich zachowań?
Jednak nieoczekiwanie sprawa nabrała rozgłosu za zasługą mediów. W niektórych pojawiła się kopia usuniętego filmiku, który obejrzało (dzięki rozgłosowi medialnemu) ponad 65 tys. osób
Urywki z filmu można obejrzeć w ramach jednego z artykułów – tutaj