W Watykanie sprawa się dzieje…

15.12.2020 r., podczas ogłoszeń, Ks. Michał Woźnicki SDB przekazał informację, iż od kogoś, kto żywi kapłana ks. Dawida Nowaka chrześcijańską miłością, otrzymał wiadomość, iż Ks. Dawid Nowak SDB dzielił się informacją, że w Watykanie sprawa się dzieje…
Czy to chodzi o ekskomunikę, czy też o przeniesienie Kapłana Ks. Michała Woźnickiego SDB do stanu świeckiego w Watykanie już się sprawy toczą…

Ks. Michał Woźnicki SDB wskazał, że:
“gdyby to było prawdą (…) niech Cię nic nie niepokoi- tak Ksiądz Bosko zwykł był mawiać.(…) Skoro dało się podmienić w Kościele mszę – to można zrobić wszystko.
(…) Skoro można było (…) złą mszę narzucić Kościołowi i przez 50 lat nie umieć wyjść z tego stanu. Tworzyć dziwolągi, jakieś indulty Wojtyłowe, jakieś nadzwyczajne formy tego samego rytu tej samej mszy Ratzingerowe (…) to co mówić o innych rzeczach. (…)
Wojtyła na urzędzie Jana Pawła był w stanie zaaprobować akt faktycznej ekskomuniki na arcybiskupa Lefebrva, podobnie na biskupa Campos Castro de Mayera (…) no to czego się możesz się dzisiaj spodziewać? (…)
Kogo się pozbywają struktury posoborowe? (…)

Ode mnie warto słyszeć (…)
Ksiądz Was nigdzie z tego miejsca nie wyprowadzi. (…)

Ksiądz nic w swoim życiu nie zmieni.
Jak sprawował Mszę – będzie sprawował Mszę.
Jak się zmagał o przywrócenie Mszy Św. na Wroniecką- tak się będzie zmagał.
I tyle.”


Ogłoszenia Ks. Michała Woźnickiego z 15.12.2020 r.- do odsłuchania tutaj