XII Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego, 28.08.2022 r.

W XII Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 28.08.2022 r. Ks. Michał Woźnicki SDB podczas Mszy Św. wygłosił ogłoszenia podczas, których nawiązał do odbytej dzień wcześniej 36 Pieszej Pielgrzymki do Tulec.
Ksiądz Woźnicki wskazywał następnie na zbliżający się termin eksmisji zapowiedzianej przez komornika na 8 września 2022.
Kapłan informował m.in. o tym, że jeśli do eksmisji dojdzie jest możliwe aby miejsce miejsce do zamieszkania Księdza oraz miejsce na kaplicę znalazło się w Baranowie przy Placu Zmartwychwstania 1.
W takim przypadku jest możliwe, że Ksiądz Woźnicki pójdzie drogą bezpieczną, taką jak Ks. Jacek Bałemba SDB – zakładając kolejne Oratorium
Ogłoszenia Księdza Michała Woźnickiego SDB z 28.08.2022 r. zostały zablokowane przez youtube i nie są obecnie dostępne do odsłuchania.

W niedzielę po rannej Mszy Św. Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił Katechezę 264 na podstawie Katechizmu Ks. prof. Franciszka Spirago. do odsłuchania tutaj

Po zakończonej katechezie Ksiądz Michał Woźnicki SDB i wierni udali się na modlitwę o przywrócenie Mszy Św. do Salezjańskiego kościoła pod drzwi świątyni.
Po chwili z wnętrza kościoła zaczęli wychodzi ludzie z nowej mszy. Jedna z Pań z nienawiścią wypowiedziała słowa: jeszcze się tu modlą barany – o tym zdarzeniu Kapłan mówił w ogłoszeniach 30.08.2022 r.- do odsłuchania tutaj

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB “O przykazaniu miłości Boga i bliźniego” na XII Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 28.08.2022 r. do odsłuchania tutaj.