XVI Niedziela po Zesłania Ducha Świętego, 17.09.2023

W XVI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 17.09.2023 r. Ksiądz Michał Woźnicki SDB w ogłoszeniach informował o włączonej w modlitwie za swoją siostrę, która w tym dniu winna świętować 40 rocznicę ślubu.
Następnie Ksiądz Woźnicki wygłosił Kazanie.

W nawiązaniu do niedawnej, nieoczekiwanej śmierci śp. Barbary- cioci Pana ministranta kapłan wskazywał: “szykuj się” i dalej pytał: ” czy żyjesz z czystym sercem?”

Dalej Ksiądz Michał Woźnicki SDB nawiązał do daty 17 września – rocznicy sowieckiej napaści na Polskę.

W aspekcie jutrzejszej rozprawy w sądzie, w której ks. (?) Jacek Bielski SDB stanie jako oskarżony z tytułu mającego miejsce 11.04.2022r. bestialskiego pobicia pałką Księdza Michała Woźnickiego SDB , Ksiądz Woźnicki mówił m.in o ks. (?) Bielskim, “który w sercu niesie nienawiść i zło”, “walczy z Bogiem bo walczy z prawdą”.
Kapłan prosił aby mieć tego biednego człowieka w modlitwie.
Ksiądz Woźnicki wskazywał na “związek bandziorów salezjańskich z Wronieckiej 9 w Poznaniu pod przewodem ks.(?) Arkadiusza Szymczaka” którzy w swoje niecne działania
wciągali m.in pracownika Pana Zbigniewa i studentów

Ogłoszenia i kazanie Księdza Michała Woźnickiego SDB z17.09.2023 r. “Czy żyjesz z czystym sercem?; 17 września-sowiecki atak; salezjańska szajka”- do odsłuchania tutaj.

Po południu Ksiądz Michał Woźnicki SDB wraz z garstką wiernych modlił się u drzwi kościoła o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do naszego salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9.

Modlitwy po raz kolejny zakłócał głośną muzyką i klaksonem mieszkający nieopodal kościoła właściciel srebrnego volkswagena.
Po modlitwie Kapłan wygłosił Słowo z Wronieckiej: “Jeżeli nie staniemy za kościołami budowanymi dla Mszy Św. w rycie rzymskim- będą one zabrane”– do odsłuchania tutaj.

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na XVI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 17.09.2023 r. – do odsłuchania tutaj.