Brzydzę się kapłanami, którzy nie klękają przed Bogiem. Ogłoszenia z 09.01.2022 r. : Salezjanie, rower, kłamliwa kartka na drzwiach Kaplicy-Celi.

Ogłoszenia z 09.01.2022 r. Ks. Michała Woźnickiego SDB – do odsłuchania tutaj.
Kapłan mówił m.in.
– o Salezjanach spotkanych na przerwie na papierosa
– o spotkaniu ks. dyrektora Szymczaka i Pana Zbigniewa, którzy na pozdrowienie Pana Jezusa odpowiedzieli “głuchą ciszą”
– o odśnieżaniu chodnika przez Pana Zbigniewa (pracownika salezjańskiego, działającego na zlecenie, za zgodą i wiedzą księży salezjanów), który po raz kolejny z premedytacją, zasypuje śniegiem rower z tabliczką informującą o Mszy Św. w rycie rzymskim. Zostaje zniszczone oświetlenie roweru – urwana lampka oraz zniszczona osłona łańcucha.
(inne rowery poprzypinane do stojaków przy kościele ani nie zostały zasypane śniegiem ani zniszczone

– o przymocowaniu do drzwi wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej oraz niepodpisanej kartki z kłamliwym tekstem:

– o dwóch innych księżach salezjanach odprawiających tylko i wyłącznie Mszę Św. w rycie rzymskim i o poważnych problemach, jakie maja z tego powodu mają ze strony przełożonych. ” Zamiary Ks. Pizonia i innych wobec kapłanów, którzy okreslili sie: wyłącznie , do smierci, nieodwołalnie składać Mszę Św. w rycie rzymskim, (…) Jest to Msza katolicka (a nie msza antykatolicka), że jest to Najświętsza Ofiara, a nie uczta, że jest to Msza Św. na której Kościół wyrósł (…) i święci, wsród nich nasz Ojciec Założyciel- Ks. Jan Bosko, w tym miejscy trzeba mówić o Błogosławionej Piątce (…)
Ksiądz Woźnicki wskazał wizerunki trzech kapłanów, mówiąc: “Ci na pewno nie mają problemów. Mają problemem, że trzeba im zasłaniać twarze, bo jak się ukaże bez (zasłonięcia) twarzy to monitują od razu do youtuba, że im się ich wizerunki nie podobają, jak ja je umieszczę”.
Dalej Kapłan opisując niecne działania tych salezjanów pytał: “To jest wzór? Dla kogo? (…)
I powiem tak: biorę tą kartkę do ręki (przywieszoną najprawdopodobniej przez jednego z nich do drzwi), mam zdjęcie tych czcigodnych… i powiem tak: brzydzę się.”

Ksiądz Woźnicki nawiązując do faktu nie przyklękania przed Tabernakulum przez księdza Dawida przeczytał fragment z książki pt. “Duch liturgii” napisanej przed wieloma laty przez “papieża emeryta”: “diabeł został zmuszony przez Boga do pokazania się niejakiemu opatowi Apollonowi. Diabeł był czarny, brzydki, o przerażająco wątłych członkach, przede wszystkim jednak nie miał kolan. Niezdolność klęczenia okazuje się zatem istotą elementu diabolicznego”

“Brzydzę się kapłanami, którzy nie klękają przed Bogiem, a ludziom mówią, że w niego wierzą.” zakończył swoje ogłoszenia Kapłan.
Ogłoszenia Księdza Michała Woźnickiego SDB z 09.01.2022 r. – do odsłuchania tutaj.