18 Piesza Pielgrzymka do Tulec “W obronie Mszy Św. w rycie rzymskim” 27.02.2021 r.

W sobotę 27 lutego 2021 r. po rannej Mszy Św. w rycie rzymskim odprawionej przez Księdza Michała Woźnickiego SDB,  spod kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych wyruszyła comiesięczna Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy Św. w rycie rzymskim.

Kapłan z wiernymi modlili się o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego Kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9, a przez to przyczynienie się do powrotu Mszy Św. do wszystkich katolickich kościołów.
Modlitwa przed wyruszeniem na trasę pielgrzymki do odsłuchania tutaj

Na trasę pielgrzymki wyruszył Kapłan plus 8 wiernych m.in z Warszawy, Włocławka, Poznania i okolic.
Na odcinku nad rzeką Cybiną Kapłan wygłosił dwa krótkie słówka:
“O Godzinkach, czartowskiej mocy i Policjantach, którzy mają obowiązek jako pierwsi zerwać kagańce”- do odsłuchania tutaj oraz
“Do zauważenia: o powracających, nieobecnych, religii dobroludzizmu powrocie Mszy Św. jako remedium”- do odsłuchania tutaj.

Na ostatnim odcinku pielgrzymki Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił konferencję pt. “Pobudka do pobożnego słuchania Mszy Świętej ”  na podstawie Książki Marcina z Kochem pt. “Wykład o Mszy Świętej”- do odsłuchania tutaj

Po dotarciu do celu i przedstawieniu Matce Bożej Tuleckiej intencji o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 pielgrzymi wrócili do Poznania – część autobusem, a część wraz z Kapłanem- piechotą.
Słowo Ks. Michała Woźnickiego SDB wygłoszone w Tulcach do odsłuchania tutaj

Kolejna – “19 Pielgrzymka W obronie Mszy św. w rycie rzymskim” wyruszy z Wronieckiej, jak Pan Bóg da, po rannej Mszy Św. w sobotę 27 marca 2021 r.