19 Piesza Pielgrzymka do Tulec “W obronie Mszy Św. w rycie rzymskim” 27.03.2021 r.

W sobotę 27 marca 2021 r. po rannej Mszy Św. w rycie rzymskim odprawionej przez Księdza Michała Woźnickiego SDB,  spod kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych wyruszyła comiesięczna Piesza Pielgrzymka w obronie Mszy Św. w rycie rzymskim.

Kapłan z wiernymi modlili się o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego Kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9, a przez to przyczynienie się do powrotu Mszy Św. do wszystkich katolickich kościołów.
Modlitwa przed wyruszeniem na trasę pielgrzymki do odsłuchania tutaj

Na trasę pielgrzymki wyruszył Kapłan plus 8 wiernych w wieku od 8 do 70 lat, m.in z Warszawy, Włocławka, Poznania i okolic.
Kapłan podczas odmawiania pierwszej części Różańca modlił się m.in o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do Poznańskiej Fary do odsłuchania tutaj

Na postoju w lesie Kapłan i pielgrzymi podzielili się informacją po co, z czym, w jakiej intencji pielgrzymują do Tulec do odsłuchania tutaj

Po dotarciu do celu i przedstawieniu Matce Bożej Tuleckiej intencji o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 pielgrzymi wrócili do Poznania – część autobusem, a część wraz z Kapłanem- piechotą.
Słowo Ks. Michała Woźnickiego SDB wygłoszone w Tulcach do odsłuchania tutaj

Kolejna – “20 Pielgrzymka W obronie Mszy św. w rycie rzymskim” wyruszy z Wronieckiej, jak Pan Bóg da, po rannej Mszy Św. w sobotę 24 kwietnia 2021 r.