IV Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego, 25.06.2023 r.

W IV Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 25.06.2023 r. Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił ogłoszenia i kazanie, w którym Kapłan odniósł się do mającej się rozpocząć 15 lipca 2023 r. III Pieszej Pielgrzymki z Poznania do jedynego w Polsce zatwierdzonego przez Kościół miejsca objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
Główne cele pielgrzymki to:
– ekspiacja, pokutowanie za własne grzechy i za grzechy bliźnich
– modlitwa o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do naszego salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu, by przez to przyczynić się do przywrócenie Najświętszej Ofiary Mszy Św. do wszystkich kościołów naszego miasta Poznania, Polski, Europy i świata
– modlitwa o katolickiego biskupa, o biskupów katolickich, o katolickiego papieża, papieża-katolika
Kazanie Księdza Michała Woźnickiego SDB z 25.06.2023 r.- do odsłuchania tutaj.

Po Mszy Św. Kapłan z częścią wiernych będących na Mszy Św. prowadził ważne rozmowy dotyczące przygotowań do III Pieszej Pielgrzymki z Poznania do Gietrzwałdu.
Wieczorem Ksiądz Woźnicki udał się do Poznania na modlitwę u drzwi kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu aby modlić się o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do tego kościoła, by przez to przyczynić się do przywrócenie Najświętszej Ofiary Mszy Św. do wszystkich kościołów naszego miasta Poznania, Polski, Europy i świata.

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na IV Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 25.06.2023 r. “Wakacje z Panem Bogiem!” – do odsłuchania tutaj.

Kazanie Ks. Dariusza Kowalczyka SDB na IV Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego, 25.06.2023 r. – do odsłuchania tutaj.