…już się opcja zmienia- mogę umrzeć. Możesz. Blokada kanału youtube W obronie Mszy. 28.11.2023 r.

28.11.2023 r. Ksiądz Michał Woźnicki SDB podczas rannej Mszy Św. w rycie rzymskim wygłosił kazanie, w którym Kapłan m.in mówił:

“Świadectwo Pani doktor (Katarzyny Ratkowskiej) z Bydgoszczy: karanej przez Izbę Lekarską (Okręgowy Sąd Lekarski), że leczyła w czasie pseudopandemii pacjentów skutecznie i dane przytaczane, że ludzie, którzy się zaszczepili cierpią dzisiaj łącznie na bardzo szybkie objawy rozwijania się raka (…) przez przyjmowanie substancji, które szczepionkami nazywali. Wystarczy, że pojawił się guzek- wymacałem sobie na zewnątrz lub wewnątrz- już się opcja zmienia- mogę umrzeć. Możesz.
Więc i na Ojca Rydzyka i na Ks. Gądeckiego i na Bergolia- przyjdzie kryska na matyska i na każdego z nas. I może się zacznie dziac, że przyjdzie czas, że będą szukać kapłana- wyspowiadaj mnie. Bo jak stanę na Boży Sąd?
Jeżeli nie oskarżę siebie z żalem za grzechy przed spowiedzią, w spowiedzi- przed Bogiem to oskarży mnie Bóg!
I nie jest trudność, że dzisiaj zarzuca mi coś człowiek (…) problem jest, jeżeli dzisiaj zarzuca ci coś człowiek, i ty się tym nie przejmujesz, machasz ręką, ignorujesz to, ale to co ci jest powiedziane- okaże się: mówił do ciebie przez człowieka Bóg!
Mówił do ciebie, przez człowieka, Bóg – i wtedy masz problem!”

Ze względów technicznych transmisja Mszy Św. wraz z kazanie odbyła się bez dźwięku.
Tego samego dnia popołudniu na kanale W obronie Mszy ukazał się zapis dźwiękowy kazania. Po kilku godzinach Youtube zablokował kanał jako powód podając że “publikowane treści mogą stanowić poważne zagrożenie”…

W związku z blokadą youtubowego kanału “W obronie Mszy”, transmisje Mszy Św. w rycie rzymskim odprawianych przez Księdza Michała Woźnickiego SDB, nauki katechizmowe oraz modlitwy, tymczasowo, od 28.11.2023 r, jak Pan Bóg da, publikowane będą na prywatnym, youtubowym kanale pana ministranta Jakuba Zygarłowskiego.
Link do tego kanału znajduje się- tutaj.

Niemal dokładnie rok temu (26.11.2022r.) miała miejsce podobna sytuacja