Kłamstwa księży salezjanów i salezjańskiego pracownika z Wronieckiej 9

W środę 27.04.2022 r. Ks. Michał Woźnicki SDB odprawił rano w Kaplicy-Celi Mszę Św. w rycie rzymskim.

Podczas ogłoszeń Ksiądz Michał Woźnicki SDB odniósł się do nieprawdziwych, kłamliwych stwierdzeń w oficjalnej dokumentacji ze strony ks. Arkadiusza Szymczaka, ks. Dawida Nowaka oraz pracownika salezjańskiego Pana Zbigniewa Huczko.
Ksiądz Woźnicki mówił, w aspekcie ks. inspektora Jarosława Pizonia, o możliwości pewnych przekłamań, wyłgania się z odpowiedzialności, wskazując jak się boją posoborowcy, żeby mieć jakikolwiek zarzut związany z Mszą Św. w rycie rzymskim.
Ksiądz Woźnicki mówił m.in:
“Wiele rzeczy, tu (na Wronieckiej) się odbywa w szarej strefie. To znaczy wiele rzeczy, które Ci księża (z Wronieckiej) tutaj robią i mówią kompletnie do przełożonego do Wrocławia nie dochodzą, albo dochodzą w zmienionej formie. Ot chociażby postawa Pana Zbigniewa. Co on tutaj faktycznie robi. Jakie jego czyny, jakie zachowania…”
” W historii świata są wydarzenia, w historii Kościoła Świętego, gdzie trzeba było czekać nie kilka, kilkanaście ale kilkaset lat żeby sprawy przeszłe zostały uregulowane na właściwy sposób”
“My się nie zniechęcajmy widząc te przykłady kłamstwa ze strony kapłanów- cóż się dziwić Panu Huczce, że kłamie jak z nut, łże jak z nut, jak ma przykłady w tych, którzy go tutaj zatrudniają: ksiądz Szymczak, a i inni księża, Nowak itd.”

Ogłoszenia Księdza Michała Woźnickiego SDB z 27.04.2022 – do odsłuchania tutaj

Po Mszy Św. Ks. Michał Woźnicki SDB realizując wezwanie Salezjanina, Ks. Jacka Bałemby: “Pilnuj czytania. Jedna strona dziennie- codziennie” odczytywał kolejną cześć Katechizmu Katolickiego dla Ludu Bożego autorstwa Ks. prof. Franciszka Spirago.
Kapłan wygłosił dla wiernych ”146″ Katechezę: “O przymiotach prawdziwego Kościoła” – do odsłuchania tutaj