Na Sądzie Bożym będę stał sam. Osądzony będę w perspektywie sprawiedliwości i miłości Bożej- nie ukryje się nic! 02.03.2023 r.

02.03.2023 r. podczas rannej Mszy Św. w rycie rzymskim, Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił ogłoszenia i kazanie: “Na Sądzie Bożym będę stał sam. Osądzony będę w perspektywie sprawiediwości i miłości Bożej”.
W ogłoszeniach Kapłan mówił m.in.:
“My jesteśmy w Katakumbach, które są obrazem Kościoła, który ma misję wobec świata. I ta misja została amputowana. Ta misja wobec świata jest w pierwszej kolejności misją wobec żydów- nawracania żydów. I ta misja została amputowana. Nie Kościołowi ale temu, co z pnia Kościoła bierze i przekształca się w świątynię antychrysta- za sprawą instytucji Soboru, posoborowia i posoborowych papieży (…)”
W kazaniu Ksiądz Woźnicki mówił m.in.:
“… a mój tatuś był pierwszym sekretarzem, a mój tatuś był w UB, a mój tatuś był pobożny, a mój tatuś był normalny. I co z tego!
Na Sądzie przed Bogiem staniesz sam. I nie powiesz: żeś miał biskupa: “tego”, proboszcza: “tego” i oni Ci tak powiedzieli, tak Cię nauczyli.
Jeżeli miałeś okazję prawdę poznać- miłość Bożą poznać i odpowiedzieć na nie.
Na Sądzie Bożym będę stał sam- nagi. Rentgen- to jest nic.
Osądzony będę w perspektywie sprawiedliwości i miłości Bożej- nie ukryje się nic!”
Ogłoszenia i kazanie z 02.03.2023 r.- do odsłuchania tutaj.

Po Mszy Św. Ksiądz Michał Woźnicki SDB odczytał kolejną część książki O. Jacka Woronieckiego O.P. pt. “KRÓLEWSKIE KAPŁAŃSTWO – STUDJUM O POWOŁANIU I WYCHOWANIU KAPŁANA KATOLICKIEGO”. Po lekturze Kapłan dodał swój komentarz do przeczytanego fragmentu.
Fragment pt. “Bezżenność” – do odsłuchania tutaj.

Wieczorem, 02.03.2023r. , Kapłan wygłosił dalszy ciąg Katechezy “O Chrzcie Św.” na podstawie III tomu Katechizmu Ks. prof. Franciszka Spirago “– do odsłuchania tutaj.