Nowe miejsce składania Ofiary Mszy Św. -Baranowo. Miejsce zmagania o przywrócenie Mszy Św.- bez mian: Poznań, Wroniecka 9

W związku z przeprowadzoną 08 września 2022 r. niegodziwą eksmisją komorniczą Księdza Michała Woźnickiego SDB z Kaplicy-Celi znajdującej się na terenie Salezjańskiego Domu Zakonnego w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9 od czwartku 8 września Kapłan składa Ofiarę Mszy Św. w rycie rzymskim w prywatnym domu pana ministranta Jakuba Zygarłowskiego przy Placu Zmartwychwstania 1 w Baranowie.
Pod tym samym adresem Ksiądz Woźnicki znalazł też na ten moment dach nad głową.
Miejsce zmagania o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła pozostaje bez zmian: Poznań, Wroniecka 9.
Transmisja pierwszej po eksmisji Mszy Św. w rycie rzymskim odprawionej w Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przez Księdza Michała Woźnickiego SDB w nowym miejscu- w domu pana ministranta przy Placu Zmartwychwstania 1 w Baranowie.– do odsłuchania tutaj.

Kapłan Ofiarę Mszy Św. składał “na cześć Matki Najświętszej, za wypełnienie czasu składania Najświętszej Ofiary Mszy Św. Wroniecka 9/23, w Kaplicy-Celi Kapłana.(…) od stycznia 2018 roku już codziennie do, wczoraj ostatni dzień – okazało się: 7 września Rok Pański 2022.
Bogu niech będą dzięki, Deo gratias, Ad maiorem Dei gloriam, Na chwałę Boga w Trójcy Jedynego, na cześć Matki Najświętszej”
Ksiądz Woźnicki mówił m.in.
Ja mam wyraźne wskazanie, że (…) za sprawą Wronieckiej, nie jako miejsca, tylko łaski, która płynie przez Najświętszą Ofiarę Mszy i głoszenie Kapłana następują przemiany i zmiany serc ludzkich. (…)
Więc te cuda- łaski działy się na Wronieckiej, a dzisiaj się radujmy, że daj Boże, zaczną się dziać tutaj- w kaplicy pod wezwaniem Św. Józefa (…) Baranowo, Plac Zmartwychwstania 1. Póki co, Ksiądz ma też tutaj miejsce zatrzymania.”
i dalej Kapłan mówił:
“Będziemy zmagać się o odbicie kościoła na Wronieckiej na sposób, jaki Pan Bóg daje”
Ogłoszenia z 08.09.2022r.– do odsłuchania tutaj.