P. Zbigniew Huczko- twarz religii posoborowej wprowadzanej przez: .., Pawła VI,… JP II,..

21.02.2022 r. Ks. Michał Woźnicki SDB wygłosił ogłoszenia “Pan Zbigniew Huczko- twarz religii posoborowej wprowadzanej przez: .., Pawła VI,… JP II,..”
Ogłoszenia – do odsłuchania tutaj
Kapłan podczas ogłoszeń mówił m.in.
– zachęcał do wysłuchania niedzielnego kazania Ks. Jacka Bałemby SDB o Słowie Bożym
– o kolejnej osobie, która przyłączyła się do Krucjaty w obronie Mszy Św.
– o świadectwie wymodlonej zmiany młodej dziewczyny – Alicji
– “Ci, których mamy uważać jako papieży (posoborowi papieże) nie wierzą tą wiarą, którą wierzyli męczennicy (…). Któraś z tych wiar musi być Chrystusowa, a któraś nie. Któraś jest objawiona, któraś nie jest objawiona. Która nie jest objawiona?- Posoborowa. Jest to ludzki wymysł”
– “posoborowie jest wsparte na pysze”
– “Gdyby się Tobie tak zdarzyło, jakby 100 Mszy zamówiono albo jakby 1000 za Twoje dziecko, za Twojego męża ale Ty jeszcze nie zamówiłaś to nie mów, że już jest 1000 odprawionych. Bo Twoje dziecko, Twój mąż, Twój rodzic będzie czekał na Mszę od Ciebie. Na to będzie czekał Bóg”- mówił Ks. Woźnicki nawiązując do słów P. Dr Martynowskiej.

Dalej Kapłan mówił o wczorajszym ataku pracownika salezjańskiego Pana Zbigniewa Huczko na Kapłana i wiernych:
– “To co ten człowiek robi, jest mu zadane ale jednocześnie robi to na ochotnika (…) nienawidzi Kapłaństwa Chrystusowego i nienawidzi wiary katolickiej.”
“W Panu Zbigniewie Huczko widzimy prawdziwą twarz posoborowia (…)
Jego mocodawcami, tutaj w konkretnym miejscu: ks. Szymczak, szara eminencja- ks. Jerzy Glabas, ks. inspektor Pizoń, no i odpowiedzialny w jakiś sposób, ponieważ sprawa jest kościelna w tym miejscu arcybiskup Gądecki i nuncjusz apostolski.
Bezpośrednio odpowiadają za to co ten człowiek robi”
– “dzisiaj Pani przechodzi ulicą Młyńską i z drzwi więzienia, około 11:00 w południe (…) wychodzi Pan Zbigniew Huczko- pracownik salezjański” dalej Kapłan mówił: “że albo jest więźniem, który odbywa karę na zasadzie, że tam jest uwięziony ale się wyręcza w więzieniu na zewnątrz albo (…) trzeba było złożyć raport”
Więc trzeba widzieć dzisiejszą wizytę, czy wychodzenie Pana Huczki z więzienia, według mnie w tych dwóch możliwościach, i w odniesieniu do tego, co się wczoraj stało, że pluł Kapłana więc trzeba było złożyć raport. Dalej mamy odpowiedź , gdzie się uczy, co ma robić, gdzie ma podawane rozkazy co ma robić wobec Kapłana i wiernych. Tam, gdzie jest zatrudniony ks. Jerzy Glabas (SDB kapelan więzienia). Nie wiem, czy Salezjanie o tym wiedzą. Może nie. Może ks. Jerzy Glabas prowadzi cały czas swoją grę…”

Ksiądz Woźnicki wskazywał też dla obrazu całości, że “ksiądz Szymczak, który przychodzi tu (2 czy 3 sierpnia 2017r.) z planem, że otworzy tutaj (w Domu Salezjańskim) hotel. (…) Pytanie jest. Te plany już przestały działać? Kiedy mamy synagogę obok, której się nie odbudowuje, (przyległą) kamienicę, której się nie odbudowuje obok hotel żydowski, ulicę Żydowską. Te plany już się nie realizują?
Nie, według mnie cały czas są w zawieszeniu, wg zasady jak żydzi postępują. Nie tylko, żebyś zrobił to, co oni chcą, ale jeszcze za to zapłacił. I być może Pan Huczko jako goj, cygan, Ukrainiec czy ktoś wysługuje się tym siłom. Dlatego ma tak żywą nienawisc wobec wiary katolickiej, Kapłaństwa Chrystusowego, a przy tym nie zdaje sobie sprawy, że jest wykorzystywany (…) Salezjanie (…) wiedzą te rzeczy i nie usuwają tego człowieka stąd. Być może już nie mogą…”

“Pan Huczko jest dla nas darem Bożym, który pluje w Kapłana. Bo na ten sposób był Jan XXIII, Pawel VI, Jan Paweł II, Benedykt, Franciszek… Pluli na katolicka wiarę.
W jakim znaczeniu? Zmieniali ją”
“Proszę nie smutnieć, tylko się radować. Dlaczego? Dlatego, że gdzie, jak gdzie ale nawet jak te wszystkie sprawy się ukryją- nie będą rozwiązane w doczesności to na Sądzie Szczegółowym i na Sądzie Ostatecznym – rozwiązanie triumfalne tych spraw jest”

Pod koniec Kapłan, nawiązując do słów Pana ministranta wskazał, że “nie wolno po diable i diabelskich ludziach powtarzać, tylko trzeba mówić prawdę- zgodną z rzeczywistością”.

Wieczorem Ksiądz Woźnicki SDB wygłosił  “84” Katechezę “Bóg zesłał Proroków podających szczegóły dot. przyjścia Mesjasza CD” na podstawie Katechizmu Ks. prof. Franciszka Spirago- do odsłuchania tutaj

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *