Pałkarz z Lubina- ksiądz(?) gazownik w Sądzie- ks.(?) Jacek Bielski SDB na ławie oskarżonych 06.10.2023 r

06 października 2023 r. W Sądzie Rejonowym Poznań Stare Miasto odbyła się kolejna rozprawa, w której na ławie oskarżonych zasiada “Pałkarz z Lubinia- ksiądz(?) gazownik” – Salezjanin ks .(?) Jacek Bielski SDB, który z nienawiści do religii katolickiej, do katolickiej Mszy Św. w rycie rzymskim, do Kapłana odprawiającego Mszę Św. w rycie rzymskim- Księdza Michała Woźnickiego i wiernych katolików, dokonywał licznych czynów przestępczych.

Po raz kolejny ks.(?) Bielski przyszedł do sądu nie tylko nie okazując żadnej skruchy za dokonane czyny, a wręcz przeciwnie prowokował kolejną kartką, którą należy równocześnie traktować jako kolejną groźbę w stosunku do Księdza Woźnickiego.

Na kartce trzymanej przez “Pałkarza z Lubina” widniał napis:
“Eks Woźnicki o
Dorocie: Wiedźma
stare próchno z peruką
kłamczucha”.

Jeszcze przed rozprawą Ksiądz Woźnicki przedstawił obecnej w tym dniu w sądzie swojej mamie księdza(?) Bielskiego:
“Mamo, to jest ksiądz Bielski, który 11 kwietnia 2022 roku tłukł mnie pałką chcąc zabić.”
Słysząc te słowa prawdy, siedzący koło mecenasa Skiby ksiądz(?) Bielski wstał z ławki i odszedł, by zaraz wrócić i miedzy innymi powiedzieć obraźliwie mamie Księdza Woźnickiego: “Pani syn jest bezczelnym gnojkiem”.
Następnie ksiądz(?) Bielski uciekł poza zasięg wzroku, wtedy Ksiądz Woźnicki przedstawił swojej mamie mecenasa Skibę, który broni przed sądem wielokrotnie działającego jak bandyta księdza(?) Bielskiego.
Sytuacje te  – do obejrzenia tutaj.

W przerwie w rozprawie, nawiązując do pobicia pałką teleskopową, którego dopuścił się ks.(?) Bielski 11 kwietnia 2022r. Ksiądz Woźnicki podszedł do współbrata Salezjanina i pokazując laskę swojej mamy, zapytał: “księże Jacku, czy umie się ksiądz tym (laską) posługiwać?” Ksiądz Bielski, jak już wielokrotnie wcześniej zareagował odwracając role- będąc agresorem chciał sprawić wrażenie ofiary- zaczął krzyczeć “policja, policja!” i łomotać do drzwi policji sądowej. Sytuacja ta  – do obejrzenia tutaj.

Podczas samej rozprawy pani sędzia przesłuchiwała świadków ataków ks.(?) Bielskiego: panią Doroty i pani Renaty.

Po zakończeniu rozprawy, przed gmachem sądu Ksiądz Michał Woźnicki SDB pomodlił się wraz z wiernymi oraz wygłosił słowo – do odsłuchania tutaj.