“Wygląda jak diabeł z piekła, z czeluści, warto (…) zobaczyć to zdjęcie”

05.10.2023 r., wieczorem, po modlitwie różańcowej przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i po wygłoszeniu katechezy na podstawie Katechizmu Rzymskiego (do odsłuchania tutaj), Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił wieczorne słówko: “O ks.Dawidzie N.- wygląda jak diabeł z piekła.; Abp Vigano mówi: Franciszek jest heretykiem” – do odsłuchania tutaj.
Kapłan informował, że na stronie Inspektorii Salezjańskiej we Wrocławiu, we wpisie Rekolekcje ewangelizacyjne dla salezjanów można zobaczyć zdjęcie ks.(?) Dawida Nowaka SDB z charakterystyczną dla niego mimiką twarzy oraz innych salezjanów stojących tyłem do tabernakulum.

Ksiądz Woźnicki wskazywał, że zdjęcie to dobrze dokumentuje “co odprawili i gdzie mają Pana Boga (…) Warto to zdjęcie zobaczyć. Jak ja na nie patrzę- za dwie rzeczy Panu Bogu dziękuję: ze zostałem przyjęty do Salezjanów(…), że mnie wyrzucili, no i że, jeżeli jest prawdą, a na pewno jest prawdą- to Ksiądz Arcybiskup Vigano mówi- że Franciszek jest heretykiem (…) to żadne dokumenty wydawane przez niego i w jego imieniu nie mają żadnej mocy sprawczej- są po prostu nielegalne.

Ksiądz Woźnicki nawiązał też do powyższego zdjęcia, głosząc 06.10.2023r. kazanie “Chodź Bruno, idziemy na piwo” – bo na nową mszę nie warto i nigdy więcej już!– do odsłuchania tutaj.

Na stronach Wrocławskiej Inspektorii Salezjanskiej Młodzież zamknięta w klasztorze można znaleźć zdjęcie ks.(?) Dawida Nowaka SDB z podobnym wyrazem twarzy

Warto przypomnieć tez starsze fotografie ks.(?) Dawida Nowaka SDB, które 3 lata temu były publikowane na stronach internetowych Salezjańskiej Szkoły w Poznaniu, w której to szkole ks.(?) Nowak był nauczycielem i wychowawcą młodzieży…
Po wypowiedzianych w maju 2020 r. słowach Księdza Michała Woźnickiego SDB oraz publikacji linków do oficjalnej strony internetowej Salezjańskiej Szkoły w Poznaniu fotografie ks.(?) Nowaka zniknęły wówczas z owej strony.
Poniżej kilka zdjęć, które od długiego czasu Księża Salezjanie publikowali na stronie internetowej szkoły salezjańskiej.
Więcej podobnych fotografii we wpisie z 14.05.2020 r. O “Księdzu Nauczycielu” co własnych zdjęć się wstydzi