Prośba o pomoc

Laudetur Jesus Christus
Proszę o pomoc katolików zaangażowanych, na sposób duchowy, w zmaganie Księdza Michała Woźnickiego SDB (wraz z garstką wiernych) o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do Salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.

Osobę, która chciałyby pomóc w szerzeniu katolickiej nauki głoszonej przez Kapłana proszę o stosowną wiadomość na adres: WobronieMszy@gmail.com

Oczekiwana pomoc dotyczy konkretnie:
– przygotowania tekstów do wpisów, które uzupełniłyby luki czasowe na niniejszej stronie (wymagane odsłuchanie ogłoszeń, kazań z danego okresu i przygotowanie oraz przesłanie odpowiednich tekstów).

– przygotowanie tekstów do uzupełnienia zakładki kalendarium (wymagane odczytanie z niniejszego bloga wpisów z danego okresu i przygotowanie oraz przesłanie odpowiednich tekstów).

– przygotowywanie na bieżąco tekstów do aktualnych wpisów na niniejszym blogu (wymagane jak najszybsze, aktualne odsłuchanie bieżącego kazania, ogłoszeń katechezy i przygotowanie oraz przesłanie odpowiednich tekstów)

– spisywanie najważniejszych słów kazań, ogłoszeń (bieżących oraz starszych) wygłaszanych przez Ks. Michała Woźnickiego SDB (wymagane odsłuchanie, spisanie i przesłanie wybranych wypowiedzi)

– tłumaczenie najważniejszych wypowiedzi Ks. Michała Woźnickiego SDB na jez. angielski

Osobę, która chciałaby, może i potrafi pomóc w realizacji jednego lub kilku z w/w podpunktów proszę o kontakt.

Z Panem Bogiem
Jakub Zygarłowski