V Niedziela po Objawieniu Pańskim 06.02.2022 r/

Ogłoszenia z 06.02.2022 r. Księdza Michała Woźnickiego SDB na V Niedzielę po Objawieniu Pańskim do odsłuchania tutaj
Kapłan sprawował Najświętszą Ofiarę Mszy Św. jako dziękczynienie za wypuszczenie z aresztu śledczego w Poznaniu, zatrzymanego 10 stycznia i przewiezionego do tego aresztu kapłana Kapłańskiego Bractwa Św. Piusa X , Księdza Łukasza Szydłowskiego, wypuszczonego w Św. Błażeja – 03 lutego 2022r.
Poruszane przez Kapłana zagadnienia, tematy, sprawy, myśli to m.in.
– sprawa zatrzymania i osadzenia w areszcie Ks. Łukasza Szydłowskiego FSSPX
– Deo gratias za wypuszczenie kapłana z aresztu
– o zarządzeniu przez Bractwo ciszy medialnej na temat aresztowania Ks. Szydłowskiego i o konsultowanym z Bractwem artykule Pana Marka Jurka w “Do rzeczy”
– o wadze modlitwy Księdza Woźnickiego i garstki wiernych pod aresztem w intencji uwolnienia Ks. Szydłowskiego
– głoszenie na watykanie totalnych herezji przez Franciszka
– kim był Wojtyła – zdrajca kościoła zdrajca wiary katolickiej

– o drugiej Pieszej Pielgrzymce z Olsztyna do Gietrzwałdu (12 lutego 2022) z intencją o biskupów Tradycji Katolickiej w Polsce

– o śmierci mamy kolejnego kapłana, aktywnie zamieszanego w zwalczanie przywrócenia Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu.
Po niedawnych śmierciach matki ks. Insp. Jarosława Pizonia oraz matki ks. rektora Arkadiusza Szymczaka zmarła matka ks. Tomasza Olejnika – notariusza w pozasądowym procesie mającym za cel usunięcie Księdza Michała Woźnickiego SDB do stanu laikum.
Réquiem aetérnam dona éis Dómine,
et lux perpétua lúceat éis.
Requiéscant in pace.
Amen.


– “Państwa są jako diabelne instytucje , które nie dają sobie tytułu żeby karać grzech i co najważniejsze, które tolerują religijny błąd.

– o jutrzejszej wizycie pana policjanta – dzielnicowego

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na V Niedzielę po Objawieniu Pańskim: „PRAWDZIWA Msza i Różaniec. Cóż za potężne zestawienie!” do odsłuchania tutaj.