VI Niedziela Pozostała po Objawieniu Pańskim, 14.11.2021 r.

Ogłoszenia z 14.11.2021 r. Księdza Michała Woźnickiego SDB na VI Niedzielę Pozostałą po Objawieniu Pańskim do odsłuchania tutaj
Poruszane zagadnienia, tematy, sprawy, myśli to m.in. podziękowanie za łaski Boże otrzymane w minionym tygodniu.
– wizyta na grobach,
– ogłoszenie wyroku – odrzucenie apelacji w sprawie eksmisji,
– wojtyłowy krzyż – to profanacja Chrystusa i Chrystusowego krzyża
– “Święto Niepodległości”
– kary Boże dla tych, którzy szkodzą Mszy Św. w rycie rzymskim, Kaplicy, Kapłanowi, wiernym
– o Generale Salezjańskim Artime
– o sposobach walki z posoborowiem

Kapłan m.in mówił:
– “Odpowiedzialność, za ukrzyżowanie Chrystusa (…) wołanie przez tamtych Żydów: krew Jego na nas i na dzieci nasze” ma swoje skutki- na wieczność”
– “wyrok w imieniu masońskiej Rzeczypospolitej”
– “wojtyłowy profanujący Chrystusa i Chrystusowy krzyż , masz go w ręku, masz go w domu? Nie do kosza, bo to rzecz może była poświęcona. połamać, pokruszyć jak metal, do ziemi- zakopać, w ogień.”
– “Salezjanie powiedzieli (gazecie wyborczej), że będą czekać aż rząd zmieni przepisy ” ( w sprawie nie wykonywania eksmisji w czasie pandemii )
– “mąż przyprowadził żonę (do Kaplicy-Celi), żona przyprowadziła męża, ojciec- syna, matka -córkę przyprowadziła – jest przekaz! Kościół jest tu, Pan Bóg tu jest!”
– “masz (“you have to” – musisz) w imieniu Księdza Bosko obowiązek w tym kościele (na Wronieckiej 9) przywrócić Mszę Św., którą On sprawował, a Błogosławiona Piątka służyła do (tej) Mszy” – mówił 11.06.2017r. Ks. Woźnicki do Generała Salezjańskiego Artime
– Jak Ks. Woźnicki ma wrócić do zgromadzenia? “Niech wyznaczą pokutę:(…) usiądź, główkę połóż na kolanach, a on (ks. generał Artime) będzie Cię głaskał- Salezjanin.
Jak lubił tu (11.17.2017r.) przytulać dziewuchy na podwórku na Wronieckiej, może też by mnie przytulił, prawda? Jakie by zdjęcie ładne było do wyborczej. Pokuta!”

Generał Ángel Fernández Artime 11.06.2017r na podwórku Wronieckiej 9

– “Na ten sposób trzeba zwalczać posoborowie. Pokazywać irracjonalność, nielogiczność bo herezja niszczy rozum. Pokazywać im co oni robią!”

Podczas Kazania Ks. Michał Woźnicki SDB odczytał kolejną część listu JE Ks. Arcybiskupa  Carlo Marii Vigano z 28 sierpnia 2021 na temat wielkiego resetu i nowego porządku świata. Kapłan głosił kazanie w nawiązaniu do rozdziału “Wspólne korzenie ideologiczne ekumenizmu” do odsłuchania tutaj

Po zakończeniu Mszy Św. i Różańca Ksiądz Woźnicki z wiernymi udaje się jak co tydzień pod drzwi salezjańskiego Kościoła przy Wronieckiej 9 aby tam zakończyć modlitwy w intencji o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim.
Kapłan mówi m.in.
“Nie ma miejsca da Boga, dla Najświętszej Ofiary Mszy Św. w kościele, nie ma tam miejsca dla nas- dla katolików. Kościoły zajęte, okupowane przez posoborowie i posoborowcow. Od ponad pół wieku.” Całość do odsłuchania tutaj
Modlitwę zakłóca Pan Zbigniew, który następnie ponownie podrzuca pod drzwi mieszkania Księdza śmieci i zakleja kartonem okno oraz tabliczkę informującą o obecności w Kaplicy Celi Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Kazanie Księdza Jacka Bałemby SDB na V Niedzielę Pozostałą po Objawieniu Pańskim “O codziennym czytaniu tradycyjnych katolickich katechizmów” – do odsłuchania tutaj