Kolejne ataki Pracownika Salezjańskiego, któremu sekunduje ksiądz Dawid

14.11.2021r. Po zakończonej Mszy Św. i modlitwach przed drzwiami kościoła Ksiądz Michał Woźnicki SDB oraz wierni zostali kilkukrotnie zaatakowani słownie oraz fizycznie (uderzeni w brzuch, popchnięci i opluci) przez pana Tomasza zwanego Zbigniewem – pracownika salezjańskiego.
Pan Tomasz zwany Zbigniewem na zakończenie swoich ataków pokazał w kierunku Kapłana i p. ministranta gest wyciągniętego środkowego palca oraz szatańskich rogów. Coraz wyraźniej ujawnia się duch z jakiego działają wspólnie Salezjanie i działający na ich zlecenie Pan Tomasz zwany Zbigniewem. Diabeł.
Nagranie: “Jakiej wiary jest i w co wierzy- Pracownik Salezjański i jaka wiara łączy go z Salezjanami” do obejrzenia tutaj
Nagranie: “Pamiętaj abyś Dzień Święty święcił- jak wulgarny Pracownik Salezjański świętuje niedzielę” do obejrzenia tutaj

Jednemu z tych ataków przyglądał się i sekundował ks. Dawid Nowak,
Chwilę wcześniej ks. Dawid mając świadomość, że sytuacja jest nagrywana zachował się jak Miss Świata w świetle kamer: aktorsko przesłał pozdrowienia dla pana Ryszarda “ulubieńca Uniwersum”. Czy chodzi o funkcjonujące na Youtube “Uniwersum Wroniecka”?
Występy ks. Dawida oraz Pana Tomasza zwanego Zbigniewem do obejrzenia tutaj