Zawieszone wpisy na blogu- prośba o pomoc

Po eksmisji Kapłana przeprowadzonej 8.09.2022r., dużo większe zaangażowanie czasowe autora niniejszego bloga w sprawę zmagania o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9, które od 2016 roku prowadzi Ksiądz Michał Woźnicki SDB wraz z garstka wiernych, spowodowało znaczne ograniczenie wpisów, a nawet zawieszenie na dłuższy czas wpisów na blogu.
Zaangażowanie w fizyczne przygotowania godnego miejsca sprawowania Mszy Św. w rycie rzymskim przez Księdza Michała Woźnickiego SDB, odpowiedniego miejsca zatrzymania dla Kapłana, codzienne dojazdy z Kapłanem na modlitwę u drzwi kościoła, To zaangażowanie czasowe powoduje, że nie jestem w stanie na bieżąco przygotowywać wpisów na blogu.
Mając świadomość, że prowadzenie bloga “W obronie Mszy Św.” jest jednym z ważnych elementów zmagania o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do Salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w poznaniu, a przez to przyczynienie się do przywrócenia Mszy Św. w rycie rzymskim do każdego katolickiego kościoła Polski, Europy i świata proszę o pomoc w przygotowywaniu tekstów na strony niniejszego blogu.

Zwracam się o tę pomoc do katolików, którzy na bieżąco korzystają za pomocą internetu z posługi kapłańskiej Księdza Michała Woźnickiego SDB, słuchają Mszy Św. oraz katolickiej nauki głoszonej przez Kapłana.

Osobę/ osoby chcące się na ten sposób (przygotowywania wpisów na podstawie słów Kapłana) przyczynić do dzieła, które prowadzi Ks. Woźnicki wraz z garstką wiernych proszę o kontakt mailowy na adres: wobroniemszy@gmail.com

Jakub Zygarłowski