II Niedziela po Objawieniu, 15.01.2023

W II Niedzielę po Objawieniu, 15.01.2023. Ksiądz Michał Woźnicki SDB po powrocie z 13 Pieszej Pielgrzymki z Olsztyna do Gietrzwałdu odprawił Mszę Św. w rycie rzymskim w Baranowie, w Katakumbach przy Placu Zmartwychwstania 1.
W ogłoszeniach Kapłan podsumował zakończoną pielgrzymkę oraz wskazał na prace wykonane w ostatnim czasie w miejscu sprawowania Mszy Św. w Katakumbach w Baranowie- głównie za sprawą Pana Piotra. Ogłoszenia – do odsłuchania tutaj.
Następnie, w nawiązaniu do wysłuchanego w drodze powrotnej kazania do Księdza Jacka Bałemby SDB O nierozerwalności małżeństwa Ksiądz Michał Woźnicki SDB wygłosił kazanie “Boże ratuj! Zrobię wszystko, co wskażesz”- do odsłuchania tutaj.
W pierwszej części kazania Kapłan odczytał ostatnią część II tomu katechizmu autorstwa Ks. prof. Franciszka Spirago, następnie Ksiądz Woźnicki głosił kazanie na temat Sakramentu Małżeństwa.

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na II Niedzielę po Objawieniu, 15.01.2023: O nierozerwalności małżeństwa– do odsłuchania tutaj.