Miesiąc po ataku ks.(?) Jacka Bielskiego SDB i pana Zbigniewa- pracownika salezjańskiego.

11.05.2022 r. po odśpiewaniu Nabożeństwa Majowego na sprofanowanym przez pracownika salezjańskiego miejscu przed figurą Matki Bożej (zawieszona maska p-gaz, rozrzucone zgnite banany), Ks. Michał Woźnicki SDB odprawił w Kaplicy-Celi Mszę Św. w rycie rzymskim miesiąc po zdarzeniach jakie miały miejsce za sprawą Pana Zbigniewa- pracownika salezjańskiego i ks.(?) Jacka Bielskiego, jako dziękczynienie, że ani Kapłan, ani nikt z wiernych, za sprawą Pana Zbigniewa i ks.(?) Jacka Bielskiego SDB nie doznał trwałych uszkodzeń na zdrowiu i ciele.

11.04.2022r. Ksiądz Michał Woźnicki SDB
katowany pałką teleskopową przez ks.(?) Jacka Bielskiego SDB

Podczas ogłoszeń   Ksiądz Michał Woźnicki SDB m.in.:
– wskazywał, że nawet gdyby oni (agresorzy: pan Zbigniew- pracownik salezjański, ks.(?) Bielski ) tego nie chcieli, to diabeł by chciał tego aby broniąc się przed atakami tych, czy innych przysłanych napastników być kuszonym aby dla obrony siebie czy drugiej osoby zrobić im trwałą krzywdę. Żebyśmy nie wpadli w sidła, które diabeł przez tych ludzi zastawia.
– odczytał odrzucenie skargi na zachowanie policjantki, która bezpośrednio po zdarzeniu w nocy z 11/12 kwietnia 2022r. na Komisariacie Policji Poznań Stare Miasto nie chciała się przedstawić Księdzu Michałowi Woźnickiemu, który chciał złożyć zeznania w sprawie pobicia przez ks.(?) Jacka Bielskiego SDB.
Pani policjantka mimo wielokrotnych wezwań Kapłana i wiernych nie zwracała się do Księdza mówiąc “ksiądz” tylko “pan”.
W odrzuceniu skargi znajdują się nieprawdziwe stwierdzenia.
– odczytał wezwanie na Komisariat Policji Poznań Stare Miasto w celu złożenia zeznań w charakterze świadka w sprawie “publicznego znieważenia grupy ludności z powodu i przynależności narodowej, nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych”
– o sprawach organizacyjnych związanych z wyjazdem na 5 Pieszą Pielgrzymkę z Olsztyna do Gietrzwałdu, z intencją o uproszenie dla Polski biskupów wiernych Tradycji katolickiej.
(Więcej informacji o pielgrzymce w zakładce: “Pielgrzymki”)
– o sprawie rozpoczętej na błoniach w Gietrzwałdzie budowie i związanych z tą budową protestach oraz o ewentualnych (do sprawdzenia) skutkach budowy na ewentualne zakłócenie funkcjonowania “źródełka”.

Ogłoszenia Księdza Michała Woźnickiego SDB z 11.05.2022 r. – do odsłuchania tutaj

Po Mszy Św. Ks. Michał Woźnicki SDB wygłosił dla wiernych Katechezę”160″ – “10 Artykuł wiary. O grzechów odpuszczeniu”.
Kapłan realizując wezwanie Salezjanina, Ks. Jacka Bałemby: “Pilnuj czytania. Jedna strona dziennie- codziennie” odczytywał kolejną cześć Katechizmu Katolickiego dla Ludu Bożego autorstwa Ks. prof. Franciszka Spirago z Biblioteki Salezjańskiej w Różanymstoku. Katecheza – do odsłuchania tutaj

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2022-01-08-114821-1024x151.jpg