“Niech tam Ksiądz coś powie.” Ważne słowa Księdza Woźnickiego

31.08.2022 r. po rannej Mszy Św. Ksiądz Michał Woźnicki SDB zgodził się na nagranie rozmowy z Panem Zdzisławem- wiernym, który w Cieszkowie uczęszczał na Msze Św. w rycie rzymskim sprawowane przez Ks. Dariusza Kowalczyka SDB

Zapis rozmowy pt. “Niech tam Ksiądz coś powie.”- do odsłuchania tutaj

W pierwszej części rozmowy (ok 1godz. 10 min) Ksiądz Woźnicki opowiedział historię w jaki sposób odpoznał Mszę Św. w rycie rzymskim. Kapłan podał też szczegóły pierwszego roku zmagania o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9.

W dalszej części rozmowy Ksiądz Michał Woźnicki SDB mówił m.in o obecnej sytuacji Kościoła, o współbraciach Salezjanach z Wronieckiej 9, o dokonywanych przez nich licznych profanacjach, o zacieraniu śladów, o herezji płynącej z Rzymu, o wdzięczności Panu Bogu za niemal 6 lat odprawiania Mszy Św. w rycie rzymskim, o męczeństwie, o planach na przyszłość (w związku z zapowiedzianą przez komornika na 8 września eksmisją) i o dalszym ciągu zmagania o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9.

Ksiądz Michał Woźnicki SDB mówił m.in:
“Moim braciom zawdzięczam, że widzę jaka jest twarz posoborowia, że to jest diabelska religia. Człowiek zostaje wyniesiony w miejsce Boga.”

“Za sprawą moich współbraci zrozumiałem, że byłem członkiem posoborowej sekty.”

“Tu na Wronieckiej walczy kościół posoborowy- wojtyłowy z wiarą katolicką”

“Będę tu tak długo, jak Pan Bóg zamierzył”

“Jest możliwe, że w Polsce stopniowo, stopniowo, stopniowo ludzie zrozumieją, że od czasu soboru watykańskiego II mamy zamach na Kościół Katolicki. Posoborowianie to nie jest wiara katolicka- to jest antykościół.
Problem jest z tym co z Rzymu.
Herezja nie jest skądś. Jest z Rzymu.
Jak jest z papieżami? Każą nam wierzyć, że to papieże. Rzecz w tym, że Pan Jezus urząd Piotra związał: broń Kościół, a nie nastawaj na niego!”

“Jakby patrzeć ze strony kościelnej- nie przysłużyłbym się bardziej Kościołowi, sprawie odbicia, odwojowania Mszy, jak przez męczeństwo. W modlitwie proszę Pana Boga , jeżeli ta ofiara miałaby się przyczynić do przywrócenia Mszy Św., czy do ocalenia Mszy Św. tu- w Kaplicy-Celi, to upraszam Cię, Panie o męczeństwo.
Wiem, że jak Ty dasz, to dasz też łaskę żeby nie zdezerterować.”

“Jeżeli Księdza Michała wyrzucą z Wronieckiej (…) to nie znaczy, że Ksiądz Michał z Wronieckiej odejdzie. Będzie przychodził pod drzwi kościoła na Wronieckiej modlić się, jeśli możliwe- złożyć najświętszą ofiarę Mszy. Jeżeli nie- będzie musiało się znaleźć inne miejsce dla Mszy. Natomiast modlitwa? Tu- pod kościołem!”

“Oddajcie katolikom kościoły budowane na katolicki kult, a nie na posoborowe gusła.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *