Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19.05.2024 r.

19.05.2024 r. w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, po odmówionym przez wiernych Różańcu, Ksiądz Michał Woźnicki SDB odprawił Mszę Św. w rycie rzymskim w domowej kaplicy w katolickim domu w Baranowie przy Placu Zmartwychwstania 1.
Kapłan wygłosił kazanie. Msza Św. z kazaniem– do odsłuchania tutaj

Po Mszy Św. odbyła się pod budowaną kapliczką Ksiądz Michał Woźnicki SDB wraz z wiernymi odśpiewali Nabożeństwo Majowe, na koniec Kapłan wygłosił słowo – do odsłuchania tutaj

Po południu Ksiądz Michał Woźnicki SDB udał się na Wroniecką, gdzie wraz z Panem ministrantem modlił się o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim do naszego salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9.
Po modlitwie Kapłan wygłosił Słowo: “Trzeba Pana Boga przepraszać za odprawiane w kościele nowe msze”- do odsłuchania tutaj.Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, czyli Zielone Świątki 19.05.2024 r– do odsłuchania tutaj.

Kazanie Ks. Dariusza Kowalczyka SDB na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 19.05.2024 r.– do odsłuchania tutaj – pod tym samym linkiem (do odczytania) kazanie Ks. Włodzimierza Małoty CM na tę samą niedzielę.

Kazanie Ks. Rafała Trytka ICR na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 19.05.2024 r. ”Idąc Za Kościołem Niezawodnie Dojdziemy Do Nieba”– do odsłuchania tutaj