“Pałkarz” z Lubina- ksiądz(?) Jacek Bielski SDB skazany przez Sąd za brutalne pobicie pałką Księdza Woźnickiego

8 maja 2024 r. W Sądzie Rejonowym Poznań Stare Miasto odbyła się kolejna- ostatnia już rozprawa, w której z oskarżenia prokuratora na ławie oskarżonych zasiadał “Pałkarz z Lubinia- ksiądz(?) gazownik” – Salezjanin ks .(?) Jacek Bielski SDB, który z nienawiści do religii katolickiej, do katolickiej Mszy Św., do Kapłana odprawiającego Mszę Św. w rycie rzymskim 11 kwietnia 2022 roku dokonał brutalnego, zagrażającego życiu pobicia pałką teleskopową po głowie Księdza Michała Woźnickiego SDB.

Po raz kolejny ks.(?) Bielski podczas mowy końcowej kłamał w sądzie, odwracał rzeczywistość próbując z kata zrobić ofiarę.
Ksiądz Woźnicki w mowie końcowej dla swojego współbrata- “kata” wnosił o najniższy wymiar kary.

Ksiądz Woźnicki SDB po bestialskim pobiciu pałką teleskopową przez ks(?) Jacka Bielskiego SDB

Po zakończeniu rozprawy, przed gmachem sądu Ksiądz Michał Woźnicki SDB pomodlił się wraz z wiernymi oraz wygłosił słowo “Po rozprawie w Sądzie.Ks. Bielski-Kłamca. Jak my się do nieba dostaniemy?”– do odsłuchania tutaj.

13 maja 2024 r. W Sądzie Rejonowym Poznań Stare Miasto prowadząca sprawę sędzina Agnieszka Cabrera-Kasprzak miała ogłosić wyrok w tej sprawie.
Ks. Michał Woźnicki SDB uznał, że nie uda się do sądu na ogłoszenie wyroku.
Z informacji otrzymanych od jednej z wiernych (jak się okazało jedynej osoby obecnej podczas ogłaszania wyroku na sali rozpraw- ks.(?) Bielski ani jego obrońca również nie byli obecni), która wysłuchała w sądzie wyroku Pani sędzina uznała ks.(?) Bielskiego winnym, zasądzając karę ograniczenia wolności (prace społeczne) oraz obciążając oskarżonego kosztami.
Wyrok jest nieprawomocny.