Symbole religijne na Pl. Zmartwychwstania w Baranowie. Krzyż, kapliczka, pomnik “Miłosierdzia Bożego”, zakopany wizerunek JP II, obraz Matki Bożej Pogromicielki islamu i wszelkich herezji.

10.11.2022 r. Ksiądz Michał Woźnicki SDB w ogłoszeniach podczas rannej Mszy Św. w rycie rzymskim mówił m.in.:
– o planowanym wyjeździe, w drodze na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, po figurę Matki Bożej,
– o islamicie w Katarze, który w wypowiedzi broni prawd Bożych dot. kwestii czynów sodomskich,
– o symbolach religijnych na Placu Zmartwychwstania w Baranowie. O Krzyżu, o pomniku Miłosierdzia Bożego (w odniesieniu do wypaczonego Miłosierdzia Bożego głoszonego przez siostrę Faustynę), o zakopanym 4-metrowym wizerunku Jana Pawła II, o mającej powstać kapliczce Matki Bożej, o obrazie Matki Bożej Pogromicielki islamu i wszelkich herezji,
– o posiedzeniu Sądu, które odbyło się poprzedniego dnia w sprawie zażalenia na umorzenie przez prokuratora (Panią Prokurator), dochodzenia w sprawie profanacji krzyża na Wronieckiej 9, kiedy to studentka przypięła zapięciem rower do zdjętego z dachu kościoła metalowego krzyża. Mimo zwrócenia uwagi na profanację nie zareagował odpowiedzialny za młodzież z “Fortu” ks.(?) Dawid Nowak SDB.

Ogłoszenia Księdza Michała Woźnickiego SDB- do odsłuchania tutaj.

Po południowej modlitwie różańcowej o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim, prowadzonej u drzwi salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu, Ks. Michał Woźnicki SDB wygłosił słowo m.in. o zmarłym Ojcu Benedykcie, Jacku Huculaku OFM – do odsłuchania tutaj.


Wieczorem. Kapłan wygłosił Katechezę “O karach za grzech śmiertelny” na podstawie Katechizmu Ks. prof. Franciszka Spirago. 
Po odczytaniu katechizmu z komentarzem, Kapłan odczytał jeden rozdział lektury duchowej: “Przygotowanie do śmierci” autorstwa Św. Alfonsa Marii de Liguori.
Katecheza i lektura duchowa- do odsłuchania tutaj.