Uroczystość Obrzezania Pańskiego, 1.01.2022 r.

Ogłoszenia z 01.01.2022 r. Ks. Michała Woźnickiego SDB – do odsłuchania tutaj.
Kapłan mówił m.in.
– o odbytej 28 Pieszej Pielgrzymce W obronie Mszy Św. do Sanktuarium Matki Bożej w Tulcach, gdzie na drzwiach kościoła zamieszczona jest kartka o segregacji szczepieniowej.
– o panu (w cywilnym stroju), który z twarzy wyglądał na księdza
– “pamiętaj, że posoborowcy będą działać na twoje fałszywe poczucie winy, będzie też- wstydu … Dlaczego? wychodzi na to, że sami żyją w poczuciu winy. Wobec tradycji katolickiej odrzuconej, wobec Mszy Św. w rycie rzymskim”
– pierwsze zadanie, pierwszy krok dla nowopowstałej Organizacji Katolików Ofiar Posoborowia (OKOP): “żeby na 2 sierpnia 20222 r. zwołać Polaków z Polski, z Europu i daj Boże z całego świata do Gietrzwałdu na Mszę Św. w rycie rzymskim, która odprawi kapłan katolicki i powie katolickie słowo...” w 145 rocznicę objawień Matki Bożej
– drugie zadanie: “żeby Polaków wezwać do pielgrzymowania (na 02.08.20222r.) do miejsca (…) zatwierdzonych, jedynych (w Polsce), prawowitych, prawowiernie przez kościół zatwierdzonych (…) objawień (Matki Bożej), które miały miejsce w Gietrzwałdzie. chodziłoby o to, aby Polaków przerobić na naród pielgrzymów, żeby pielgrzymowali do Gietrzwałdu. (…) żeby ruszyli ze swojego miejsca zamieszkania, miasta, przysiółka, wioski do Gietrzwałdu modlić się, żeby do wszystkich kościołów, gdzie po drodze przejdę wróciła Msza Św. w rycie rzymskim.”

– “Herezja nam została narzucona z Rzymu i uwiarygodniona papiestwem, które przystąpiło do Herezji w osobach Pawła VI, Jana XXIII, a potem zafundowano nam, jako diabelski projekt Jana Pawła II, wiedząc, że w narodzie polskim nie da się wiary katolickiej inaczej z serc ludzkich wytrzebić, jak tylko dając nam papieża, który nam ja wytrzebi. Polaka- rzekomo katolika. Nie, nie katolika. Wojtyła nie był katolikiem, nie miał katolickiej wiary mimo, że jako katolik był ochrzczony. Gdyby był katolikiem, nigdy by koranu nie całował, nie zwoływał do Asyżu innowierców.(…) Jest normalnym kacerzem , zdrajcą wiary katolickiej. Wiec jako naród mamy bardzo ciekawe doświadczenie, że po 1000 latach okazaliśmy się narodem, gdzie wiara katolicka się nie przyjęła.”

Kazanie na Uroczystość Obrzezania Pańskiego, na pierwszy dzień roku kalendarzowego Ks. Michała Woźnickiego SDB – do odsłuchania tutaj.

Kazanie Ks. Jacka Bałemby SDB na Uroczystość Obrzezania Pańskiego 1.01.2022 r.
do odsłuchania tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *