XXI Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego, 17.10.2021 r.

Kazanie z 17.10.2021 r. Księdza Michała Woźnickiego SDB na XXI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego “Do Chrystusa zawsze można wrócić i nigdy nie jest za późno” – do odsłuchania tutaj
Fragmenty słów Kapłana:
– “jeżeli szedłbyś nawracać pogan(…), z czym się musisz spotkać? (…) musisz komuś powiedzieć komuś: że to czemu oddajesz chwałę to nie Bóg. (…) Na wieczność przepustka- paszport jest tylko jeden: objawiona wiara. Przyjąć albo odrzucić.”
– “hasło dialogu międzyreligijnego, dialogu z poganami, dialogu z Żydami, dialogu z muzułmanami, (..) usprawiedliwiona miłością będzie największa zdradą i największą słabością. I tak trzeba nam widzieć minione 50 lat, tych, którzy to oficjalnie zatwierdzali i takie tezy głosili, a to są urzędujący papieże. I my, którzy w tym na pewien sposób dobrze sobie żyliśmy”
– “za wyznawanie katolickiej wiary w tym świecie jest śmierć”
Ks. Woźnicki odczytywał też i komentował modlitwy egzorcyzmowania soli, wody i oleju – do odsłuchania tutaj

Po Mszy Św. i czynionej codziennie w październiku przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie modlitwie różańcowej Kapłan i wierni udali się przed drzwi salezjańskiego kościoła NMP Wspomożycielki Wiernych, gdzie Ksiądz Michał Woźnicki SDB poprowadził modlitwę Różańcową z intencją o przywrócenie Mszy Św. w rycie rzymskim– do odsłuchania tutaj.

Kazanie Księdza Jacka Bałemby SDB na XXI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego “O modlitwie” – do odsłuchania tutaj